Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelykúpos kezelésnél ez...

Hüvelykúpos kezelésnél ez normális?

Figyelt kérdés
Elmentem nőgyógyászhoz mert rendszertelen a menzeszem és alhasi fájdalmaim vannak, szurkál csak úgy minden ok nélkül. A doki a vizsgálat közben azt mondta, hogy van egy erősebb váladékozásom tudok-e róla.... mondtam h igen, de nekem mindig ilyen volt én azt hittem ez normális. Azt mondta ez nagyon sok ahhoz, erre is ad valamit. Én tényleg azt hittem ez normális, nem volt se zöldes, se sárga, se büdi. Adott rá mikogal hüvelykúpot és lactofeel hüvelygélt. Utána olvastam az egyik gombára a másik bakteriális hüvelyfertőzésre van. A tenyésztést nem várta meg a felírással, sztem csak tutira akart menni azért adta mindkettőt. A kúp már elfogyott, de már attól is csak fokozódott a folyásom, a gélből 7 tubus van kétnaponta kell használni. 2t használtam el eddig, kb 3szor annyi a folyásom mint eddig, olyan sűrűn cserélgetem a tisztasági betétet mint menzesznél a betétet és már sárgás színe is van. A kérdésem az lenne ez lehet a gyógyszertől? Normális ez? Ha elfogyott mind majd elmúlik csak most több vagy most mi ez? Kezdek nagyon aggódni. Úgy gondolom ha végigcsinálom a kúrát és nem múlik el visszamegyek, de gondoltam megkérdezem, aki használt már ilyet hátha tud róla valami tapasztalatot.

2013. júl. 27. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kiürül belőled. Ha nem múlik el és nem áll be normálisra menj vissza.
2013. júl. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a sárga cucc az szerintem a kúp maradványa. Jellemző a nődokikra hogy nem adnak alapos kezelést, nagyon butaság tenyésztés nélkül gyógyszert vagy kúpot felírni,mert mégnagyobb galibát okozhat.
2013. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha miután befelyezted a kkezeleést és még mindig van akkor abnormális. Minden kúpnak van maradványa ami pár napig is ürül akár. Mindnekképp érdemes vissza menni ellenörzésre akkor is ha minden ok.
2013. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt olvastam a betegtájékoztatón, hogy van valamennyi szivárgás, visszafolyás, amit tapasztaltam is, de nem gondoltam hogy ez így utána is egész nap lehet. Remélem elmúlik, de azért kicsit megnyugtattatok.

2013. júl. 28. 21:51
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem volt olyan kúp ami még 2-3 nappal az utolsó is jött valamennyire kisebb darabok formájában, aztán elmult szépen kitisztult.
2013. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi, akkor várok még a kezelés után is pár napot
2013. júl. 30. 18:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Eltelt 1 hét a kezelés vége óta. Visszaállt a régi mennyiség, amire a doki azt mondta, hogy sok. Annyi különbséggel, hogy most néha kicsit több és olyankor sárgás színű és sűrűbb is. Már 6 napja hogy az utolsó tubus hüvelygélt elhasználtam, ez sztem már nem lehet visszafolyás. Mit csináljak? Felhívjam a dokit, hogy nem múlt el? Azt mondta el KELL múlnia ettől, olyan nincs hogy nem. Én azt hittem amúgy, hogy normális, hogy ennyi van, elfogadtam, megtanultam együttélni vele. Nem nagyon volt még tartós kapcsolatom, kaland se igazán...most sincs, de idegesít, hogy így ha esetleg lefekszem valakivel akkor nem-e átadok neki valamit...
2013. aug. 9. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!