Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 11 hete szültem és időnként...

11 hete szültem és időnként pecsételő vérzésem van. Normális ez?

Figyelt kérdés

Van úgy, hogy hasi görcs is jelentkezik mellé, mintha menstruálnék. Mitől lehet ez?

Szedek fogamzás gátlót,ami szoptatás mellett is szedhető. Okozhatja az a vérzést?


2007. szept. 26. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem mész orvoshoz?
2007. szept. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A 6 hetes vizsgálaton a doki mindent rendben talált?


Olyan ez, mintha a méhed nem tudott volna teljesen öszzezsugorodni. Na de azt a 6 hetes kontrollon a doki csak észre vette volna :S

2007. okt. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha szoptatsz:Nem tudom milyen fogamzásgátlót szedsz, de a Cerazett gyógyszernél(nem tudom pontosan hogy kell írni) jelentkezhet ilyesmi. Én szoptattam, és 6. héttől a menstruációnál gyakrabban pecsételés jelentkezett, menstruációs jellegű görcs is volt. A szoptatásnál mindenféle menstruáció/vérzésminta elképzelhető. Teljesen egyéni.


Ha nem szoptatsz: lásd az előttem szólót. Ha idegesít: menj vissza nőgyógyászodhoz.

2007. nov. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!