Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igaz, hogy fogamzásgátló...

Igaz, hogy fogamzásgátló szedésétől valamivel nagyobb lesz a mell? Vagy ez nem mindenkinél van így?

Figyelt kérdés
Kinek mennyivel lett nagyobb?
2009. okt. 23. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem azért lett nagyobb, mert híztam is. Gondolom így már annyira nem szeretnéd a mellnövekedést.

Amúgy meg szerintem alkat és hajlamfüggő az egész. Plusz gyógyszertől is függ biztos.

Úgyhogy reálisan 50% esélyed van rá hogy nagyobb lesz tőle. Vagy bejön vagy nem.

2009. okt. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első pár hónapban mensi előtt megduzzadt, de a végére vissza is ment, aztán meg hozzászokott a szervezetem és már semmi változás.
2009. okt. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem a doki azt mondta h ez tévhit! Azért nő a mell, mert hízunk is. Persze már aki.

Érdekes módon én egy dekát nem híztam, de a Párom megjegyezte h nagyobb lett a mellem...

2009. okt. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia, en fogytam, amikor szedtem es tartottam is a sulyom mindenfele dietazas nelkul, a melleim viszont egy szamot nottek. Aztan abbahagytam es eltuntek...meg hiztam is.
2009. okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!