Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló tabitól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló tabitól tényleg nőhet a mell?

Figyelt kérdés
Amennyiben igen, az minek a függvénye? Hogy mennyi hormont tartalmaz? És ha nő tőle a mell ugye hízni nem fogok tőle? Előre is köszi a válaszokat!!:)
2010. nov. 11. 23:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hogy minek a függvénye? Az csakis a te szervezetedtől függ,hogy hogyan reagálsz a tablettára.Előre senki nem tudja neked megmondani,hogy mi fog történni veled.Ha nő a mell,akkor valószínüleg a súlyod is nőni fog,de ez sincs kőbe vésve,szóval bármi lehet.A tablettának nem csak előnyös tulajdonságai vannak,hanem nagyon kellemetlen mellékhatásai is. pl.libidócsökkenés,hüvelygombásodás,fejfájás,hányinger,mellfeszülés stb. Ezek még az enyhe tünetek voltak.

Jól gondold meg,hogy megér-e neked annyit egy fél számmal nagyobb mellbőség (ami nincs is garantálva),egy (vagy több) esetleges kellemetlenségért cserébe.

2010. nov. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nőhet. De nem mindenkire hat így. És bizony hízhatsz is tőle.

Ha azt találtad ki, hogy csak azért kezdesz el tanbit szedni, hogy nőjön a melled, akkor gyorsan verd ki a fejedből, mert iszonyat nagy baromság.

2010. nov. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Neem dehogy ezért, rendeltetésnek megfelelően szeretném alkalmazni. :) De csomó barátnőm fogyott tőle nagy lett a mellük és szép a bőrük. Ami azért nem rossz mellékhatás. :)

Mások viszont pár hét alatt magukra rántottak 10 kilót és tök rossz volt a közérzetük... csak még nem szedtem tabit, eddig óvszerrel védekeztünk, csak másfél év után fontolóra vettem a tablettát. Csak félek a káros mellékhatásoktól, és arra voltam kíváncsi hogy mikre lehet számítani. De ezek szerint nagyon szélsőséges a skála:S

2010. nov. 11. 23:59
 4/13 anonim válasza:
28%

Na ja, nő a melled, lefogysz épp az ideális testsúlyra, szép lesz a bőröd, fehéredik a fogad, és még a ráncaid is kisimulnak, sőt már aludnod sem kell, mert mindig fitt leszel.

Nehogy elhiggyétek hogy egy olyan vegyipari termék, ami a női természet teljes "megerőszakolását" és az igazi női folyamatok totál leállítását végzi, attól talpig dögös érzéki és valóban nőcisen nők leszünk?

Még azt sem szokták közhirré tenni, hogy a fogamzásgátlót szedő nők kb 85%ának rohamosat zuhant a libidója (a többinek sem nőt, elárulom).... HA jót akartok, akkor nem nyomjátok magatokat tele vágylohasztókkal, mert aztán meg kiderül, hogy csak a "gyógy"szer gyártók profitját növelted, hiszen aztán meg szedheted a trombózisra/vesére/kötőszövetre.... a következő generációs csodabogyókat.... Csak egyszer kell elkezdeni, aztán már nem dönthetsz...



Kárpáti TÍmea országos csoportos és egyéni Kriston Intim Torna tréner és előadó, bibe.hu

2010. nov. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
01:08: Osztom a véleményed!
2010. nov. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Nőhet igen, de akkor a tested többi részére is arányosan vastagodni fogsz, tapasztalat. Olyan nincs, hogy csak a mellek nőnek, ha nőnek, akkor már hízol mindenhova, főleg csípőre, fenékre, hasra is!
2010. nov. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Egyébként én sem értek egyet a tablettával, mert már túlon-túl természet ellenesnek tartom, és félek a hatásaitól. (itt nem feltétlen a hízásra gondolok, hanem a késöbbiekbeni családalapítás komplikációira) Félek hogy a méhem is károsodna, az pedig nem túl jó annak, aki 3-4 gyerkőcöt tervez. :) A párom kérdezte hogy mi lenne ha tablettát szednék, de nem erőlteti. Bár számtalan nő védekezik ezzel a módszerrel, valószínű hogy inkább olyan megoldást választok, melynek során nem változnak meg ilyen drasztikusan a biológiai folyamataim. Lenne ötletetek? Előre, és utólag is még egyszer köszönöm szépen a válaszaitokat!:)
2010. nov. 12. 10:07
 8/13 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlók a májadat károsíthatják főként. Eddig 3 féle fog.gátlót szedtem, mindegyiktől nőtt a mellem az elmúlt 3évben, de ez valszeg egyénfüggő. Híztam is, de nem a bogyó összetevőitől, hanem attól, hogy jobb étvágyam lett valszeg a bogyótól és többet ettem. Sokszor olyan dolgokat is megeszek, amit előtte soha nem kóstoltam vna meg.
2010. nov. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%

A mell soha nem nől meg semmitől, max a természet vagy a szilikon hatása! A fogamzásgátló hormonadagja idézi elő azt hogy a mellek megduzzadnak, nem nőlnek meg, csak megduzzadnak! Amint a fogamzásgátló hormonadagjához hozzászokik a szervezeted, a mellek ujra olyanok lesznek mint amit a Jézuska adott! Amikor a fogamzásgátló hormonadagja hozzááll a szervezethez, hamarosan előlép a tünet, hogy erősebbre van szükség, és ezért nem húzódott visza a melle az előttem lévő válaszolónak sem... egy 9hónapos szünet sem biztos hogy visszahozza, de az már régen rossz, mert az azt jelenti hogy a fogamzásgátló nagyon erős volt!

Szóval a világon (még) semilyen gyógyszer, kenőcs vagy akármi nem idézi elő azt hogy a mell megnő! Ne higyjetek a médiának!

2010. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Naná:D eddig sem voltak kis melleim de most....lufik XD
2010. nov. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!