Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedésekor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedésekor tapasztalt valaki mell növekedést? Ha igen melyiket szedte?

Figyelt kérdés
Természetesen tudom, hogy nem ez az elsődleges funkciója, de halottam már pár embertől, hogy tapasztaltak ilyesmit. 22 éves létemre a 70/b-s melltartók többsége is nagy rám és bár gondolom itt nem valami orbitálisan nagy változásról van szó(ha egyáltalán van) de azért nagyon érdekelne.
2010. aug. 24. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:

én diane 35 , az egy ösztrogén bomba :D de kérdezd meg orvosodat is

nekem nagyot nőtt

2010. aug. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alkati kérdés is, meg szeritem függ attól, hogy a gyógyszernek mekkora hormontartalma van. Nekem egy kicsit nőtt, nem látványos számomra, bár van, aki megjegyzi, hogy észre lehet venni. Én Yadine-t szedek.
2010. aug. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm ezt a Samba nevű fogamzásgátlót szedi. Azelőtt sem volt kis melle, de most úgy néz ki mintha műmelle lenne. Tényleg hihetetlenül szép lett tőle. Én másmilyet szedek, nálam semmi változás nincs sajnos, pedig rámférne :D Amúgy én kérdeztem a nőgyógyászom, hogy esetleg nem tud valami olyat felírni, amitől nőnének egy kicsit. Mosolygott és aztmondta, hogy "nem olyan kicsit ezekk".


Másik barátnőmnek a Lindynette (vagy hogy kell írni) tabitól nőtt meg nagyon a melle, de neki sok problémáj volt azzal a gyógyszerrel szóval már nem szedi és "visszaálltak" a mellei az eredeti méretre.

2010. aug. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én most kezdtem el szedni 1 hónapja a fogamzásgátlót de már nőtt 1 méretet a mellem. 75/b-ről
2010. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az az igazság, hogy ha nő is nem maradandóan. vagyis az első három hónapban ha meg is nő, lassan visszaáll az előző méretre. amúgy nekem nem nőtt, hanem kissebb lett, mondjuk nem bánom, nem vagyok oda a nagy mellekért. én Yaz!-t szedek
2010. aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17:52es vagyok. én a jangee 0,03-as fogamzásgátlót szedem
2010. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75A ról 75 B re:) Samba :)
2010. aug. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!