Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A 16 éves lányomnak hagyhatom-...

A 16 éves lányomnak hagyhatom-e nyugodt szívvel, hogy tampont használjon? Még nem volt nőgyógyásznál.

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
en se 14 evesen meg is azt hasznalok....meg se mondja senki h baj...
2009. okt. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is 16 évesen kezdtem, nem is tudom hogy bírtam volna a suliban betéttel :S
2009. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez már a 21. század!! Vérig sértődnél ha esetleg engedélyed nélkül használt volna a lányod tampont? A szüzességét meg 30 éves koráig tartogassa?
2009. okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16 évesen kezdtem el használni, életem egyik legmegkönnyebbüléses (szép szó :D) döntése volt. A szüzességem 18 évesen vesztettem el. 22 vagyok. Soha nem voltam nőgyógyásznál mégis elvagyok. Úgyhogy ezen ne gondolkozz!!!
2009. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen sem bírtam viselni. Valahogy kényelmetlenek ezek a testen belüli dolgok.
2009. okt. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy függ össze a tampon és hogy hányadik század van? Ha kényelmes neki, akkor használja, ha nem az, akkor ne. Nekem sokkal kényelmetlenebb mint a betét, csak akkor használok tampont ha nagyon muszáj, utálom, hogy bennem van valami idegen dolog, betétet meg szinte észre sem veszem.
2009. okt. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan "hagyd", sőt, szerintem bátorítsd, hogy kipróbálja, magyarázd el, hogy hogyan tudja úgy felhelyezni, hogy ne érezze. Ha elég gondot fordít a higiénére, csak nyerni fog a tamponnal.

Magam is 12 évesen kezdtem tampont használni és az nem ma volt és még nem is ob minőség! Mégsem lett semmi bajom. Nőgyógyászhoz pedig ráértek akkor elmenni, ha valami fertőzése, vagy egyéb panasza van, vagy nemi életet kezd élni.

40/N

2009. okt. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hagyhatod, aztán majd kitapasztalja magának, hogy neki melyik a kényelmesebb. Manapság szinte minden 16 éves tampont használ...
2009. okt. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

úúúristen mért ne engedhetnéd?:D már elnézést, de nem vagy egy kicsit prűd?:) ma már a 14 éves lányok szexelnek, akkor gy 16 éves lány mért ne használhatna tampont?! ami még csak egy pénisz méretének a közelében sincs, valószinűleg nem attól fog átszakadni a szűzhártyája:S

van egy olyan érzésem, hogy a lányod nem neked fogja elmondani ha elvesztette a szüzességét:S

2009. okt. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!