Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves vagyok. Egy éve jött...

16 éves vagyok. Egy éve jött meg először. Akkor még kicsi rendszertelen volt, de azóta semmi. Voltam már többször is nőgyógyásznál és azt mondta, hogy nincs semmi bajom. Nem talált se cisztát se semmit. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez természetes, van olyan, hogy a rendszeres menstruáció előtt néhány hónappal előrejelző vérzés jelentkezik. Főleg, hogy a nőgyógyász is azt mondta, hogy rendben vagy (bár nem értem ezt miért nem magyarázta el), ez csak annak a jele, hogy a közeljövőben véglegesen elkezdődik a menstruációs időszakod. :)
2010. máj. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont most írtam ki hasonló kérdést,és most olvasom a Tiéd. Nos,én is hasonló cipőben járok. Közel egy éve,hogy először megvolt. Nekem sem volt azóta semmi. Én is 16 leszek lassan..de hát...ki kell várnunk. :(( Sok bátorságot Neked is! :))

2010. jún. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hányszor volt vérzésed?
2010. jún. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Neked is:)

Ötször volt.De az is rendszertelen.Voltak olyan hónapok, amikor kimaradt.

2010. jún. 25. 00:49
 5/6 anonim ***** válasza:
19:53-as vagyok. Azért kérdeztem, hogy hányszor volt, mert azt írtad h egy éve jött meg először, gondoltam lehet h akkor csak egyszer jelentkezett és kész, mert ez esetben normális lenne. De még így sem vészes SZERINTEM. Nekem 4 éve jött meg először, azóta rendszertelen, majd beállt egyszer rendesen, szinte napra pontosan, ez tartott egy évig kb. és most megint kezd rendszertelen lenni, most is már 2 hete késik. Szóval egy bizonyos ideig normális (mint nálad is) a rendszertelenség. De nekem ugye már kb. 50szer volt vérzés, tehát nekem már tényleg fel kell keresnem egy orvost, fontolóra veszem a fogamzásátlót is, hisz van barátom, és nem szeretnék állandóan rettegni, hogy na most épp miért nem jön meg. Neked még sztem nem akkora probléma. Nyugi. 16L
2010. jún. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Nyugtató volt, amit írtál.Remélem minden rendben lesz velem is és veled is:)
2010. jún. 25. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!