Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen érzés lesz ha az első...

Milyen érzés lesz ha az első naptó kezdve 23 órán át kell szigorúan hordanom a korzettet? 11/L

Figyelt kérdés

2013. júl. 30. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nem lesz kellemes, de bő ruhák alá eltudod rejteni.:/

Az első 1 hét biztos rossz lesz, amíg hozzászoksz.

2013. júl. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerek korzettest. Nagyon rossz lesz először, nyomni fog mindenhol, valamint fekvő helyzetből felkelni sem lesz könnyű vele. Meleged is lesz tőle, hiszen egészen a tested vonalához simul. Meg fognak bámulni az utcán vele, de azzal ne nagyon törődj. Nem muszáj takargatni. Ismerősöm azt mondta, hogy azért meg lehet szokni. :) Ne félj tőle. :)
2013. júl. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már kitaláltam hogy az ágyból úgy fogok felkelni hogy elsőnek legurulok a földre egy vékony matracra és utána menni fog tovább. Eldöntöttem hogy nem fogom rejtegetni inkább felvállalom mert ilyen érzelgős osztályba járok ahol mindennapos az hogy valaki megölel valakit és nem akarom hogy amikor valaki megölel engem nem akarom hogy nagyot nézzen.
2013. júl. 31. 13:32
 4/5 anonim válasza:
Szia:)en amikor megkaptam a korzettemet akkor volt egy hetem hogy megszokjam.Szoval nem rogton egesz napra hanem elosszor csak alvasra masnap kicsit tobb idore es igy tovabb a 22 orahoz.Neked nem mondtak ezt?Allitolag az nem is jo,ha rogton annyit hordod.
2014. febr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Nekem 3 hetet adtak, hogy szépen lassan megszokjam :) amúgy gyere táborba, bulikra, és meg fogod imádni! Tapasztalatból mondom! :) Egy korzettes lány :)


(Van Facebookod?)

2015. aug. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!