Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek milyen volt az első...

Nektek milyen volt az első menzeszetek?

Figyelt kérdés

nekem tegnap jött meg és mégha vártam is,most már kellemetlennek érzem. Ti hogy éltétek meg,hány évesen?

14L



2012. okt. 21. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
12 évesen, pont nem volt otthon betét és vattát kellett használnom amíg másnap tudtak hozni :S
2012. okt. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem suliban jött meg 15 évesen és nagyon kellemetlenül éreztem magam, a barátnőmnek nagyon vastag betétje volt és ő adott nekem. Minden szünetben jártam nézni, hogy nem e áztam át.
2012. okt. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én 14 évesen már most paráztam,hogy mi van ha 15 évesen vagy azután,tökre féltem hogy mi van ha sose,vagy majd gyógyszerrel kell meghozni...nagyon paráztam,de most már túl vagyok rajta ;)
2012. okt. 22. 13:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 4 szer jott meg mar 6 honapja! Eppen mentunk cirkuszba! 2 oras eloadasra nagyon feltem h at azok! de meg szinte alig jott! Mikor meg jott gyorsan be tettem ey betetet! Es oda mentem anyahoz azt mondtam meg jott! Azt mondja mi? :) Mondom az! aZT MONDJA KINEK? neked? mondom igen! azt mondja tegel akkor be egy izet! Mondom mar raktam! :D Azt mondja akkor jo! Ennyi volt! Lattam anyan h kellemetlen volt neki is! XD
2012. okt. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jó kis beszélgetés volt! :DDD nekem meg is kellett mutatni..
2012. okt. 22. 18:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem 12, majndem 13 évesen jött meg. Nekünk sem volt itthon betét, mert anyukám már nem menstruált, ezért vattát raktam be, amíg el megvették a betétet.

13/l

2012. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem tegnap jött meg és pont ugyanúgy vagyok vele mint te, Kérdező! vártam, már elég is volt! 13 éves vagyok (és fél, ha ez számít)
2013. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

kedves utolsó:

már nem érzem annyira gáznak,hiszen két hét múlva az ötödik fog már megjönni :D

de gondolom,neked még új :) majd hozzászoksz.

2013. jan. 15. 15:48
 9/9 anonim válasza:
11 éves voltam, most 19 vagyok.Más embernek éreztem magam akkor, de egy idő után rájössz, hogy a nőknek mennyi mindent kell még elviselniük, és megszokod az elkerülhetetlent.:D
2017. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!