Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha nem érzem, hogy...

Normális ha nem érzem, hogy csípne a Condyline ecsetelő?

Figyelt kérdés
Condylomam van,és ezt az ecsetelőt kaptam rá. Ma reggel kezdtem használni,és mi előtt elvégeztem volna az ecsetelést bekentem magam vazelinnel,mert a betegtájékoztatón ez állt,de mivel még sosem volt ilyen problémám nem tudom mit kellene éreznem ecsetelés után. Normális,hogy nem éreztem,hogy csípne vagy marna? Esetleg túl sok vazelint kent volna fel? Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 31. 06:44
 1/5 Pipis válasza:
100%
Majd fog ne aggódj! :D De azért óvatosan a vazelinnel, nehogy túl sok legyen. :) Nekem annyira nem csípett urván, mint gondoltam, de azért fájt, kellemetlen volt. Viszont hatásos, elmulasztja tényleg. Mellé viszont szedj immunerősítőt!
2013. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,és köszönöm a jó tanácsot mindenképpen elkezdek valami immunerősítőt szedni! Esetleg azt megkérdezhetem,hogy neked teljesen sikerült ezt a betegséget leküzdeni? Mert én először nagyon kétségbe estem amikor megmondták,hogy mi a bajom!
2013. júl. 31. 14:39
 3/5 Pipis válasza:
Még nem tudom, hogy sikerült-e...mert januárban derült ki, vagyis akkor gyanús lettem, és májusban is az voltam, akkor már a kondilómákkal. A bosszantó az, hogy én be vagyok oltva hpv ellen, és nem fekszem össze mindenkivel, csak tartós párkapcsolataim voltak, védekezek, stb,stb..a lényeg, hogy én propoliszcseppeket iszom május óta, a kondilómák eltűntek az ecsetelőtől, novemberben megyek vissza a dokihoz, kíváncsi leszek a kenetem eredményére. De nagyon bizakodó vagyok. :) Kitartás, minden rendben lesz.
2013. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Komolyan be vagy oltva hpv ellen,és még is ez a betegséged van/volt? Ez így érdekes! Akkor nem értem miért is ajánlják annyira az oltást.

Persze én sem fekszem össze mindenkivel,és tudom,hogy a párom sem lépett félre,ezért is lepett meg ez a betegség!

A propoliszról hallottam,hogy nagyon jó kifogom próbálni! A grapefruitmag olajról nem hallottál véletlenül? Azt olvastam,hogy az is jó nem csak meginni hanem ecsetelni vele a szemölcsöket is!

2013. júl. 31. 16:01
 5/5 anonim válasza:
sziasztok, én úgy tudom hogy uszodában, szoliban, és mondjuk más zuhanyzó vagy fürdőhelységekben is el lehet kapni, mint pl egy konditerem zuhanyzója.
2015. márc. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!