Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdemes csak a görcsök miatt...

Érdemes csak a görcsök miatt fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
Borzasztó napjaim vannak minden hónapba (szédülés, hányás, hasmenés, izomfájdalom, derékfájás, a görcsök, no és akkor még a hangulatomról nem is ejtettem szót) ..épp most is szenvedek. Már vettem be algoflex M-et, ennem is kéne vmit. :( Már teljesen kivagyok.

2013. aug. 1. 09:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Ez kimaradt: van párom évek óta, és óvszert használunk.
2013. aug. 1. 09:53
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem szednék. De ezt mindenki maga döntse el.

A fogamzásgátló megzavarja a hormonháztartást. Utána lehet, hogy nehezen áll helyre a rendszer. Nálam több problémát okozott, mint amennyi haszna volt.

Én a természetes módszereket próbálnám ki előbb. Keress fel egy természetgyógyászt, vagy olvass utána a gyógyteáknak!

2013. aug. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

No-spat próbáltad már? Az algoflex m nekem semmit nem ért. No-spaból kettő, meg egy fájdalomcsillapító (nurofen), és úgy elvagyok. Nekem is fogamzásgátlót akart írni az orvos, de nem akartam csak azért szedni (nekem barátom sincs). Nekem írt egy ilyen gyógynövényes gyógyszert, 3 hónapig kell szednem, ha nem lesz jobb, akkor kapok fogamzásgátlót. Remélem használni fog.

Neked meg jobbulást! Ha nagyon fáj, menj zuhanyozni, feküdj le a kádba, húzd fel a térdeidet, támaszd neki az oldalának, döntsd hátra a fejed és lazíts! Fél óra alatt sokkal jobb lesz! :)

2013. aug. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Csak ezért inkább ne szedjél fogamzásgátlót, he borítsa fel a hormonrendszeredet.Használj inkább gyógynöbényeket, vitaminokat.Ezekkel akár szinte tünet nélkül is túl lehetsz a nehéz napokon.Sok jó tapaztalat van velük az ismeretségi körömben is.Jobbulást.
2013. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is több kárt okozott a fog.gátló, mint hasznot.

Inkább előbb próbálj ki többféle gyógyszert szerintem, melyik használ. Én sima algoflexet szoktam nem is M-et, az nekem jó, de ezek szerint neked nem. Patikában tuti segítenek.

2013. aug. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!