Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Begörcsölt a vesém, mit tegyek?

Begörcsölt a vesém, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokáig nem tudtam pisilni, mert hosszú úton voltam helyközi buszal. Mikor végre leszálltam és találtam egy wc-t nagyon fájt a pisilés és azóta alig tudok menni, fáj nagyon a vesém és csípődik lent. 22/L Köszi előre is.

2013. aug. 1. 14:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Tessék elmenni az ügyeletre vagy a legközelebbi korház sürgősségi osztályára. Ott majd ellátnak.
2013. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Így van,azonnal orvoshoz kell menni!!!
2013. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nincs nálam a TB kárnyám, mert páromhoz utaztam (most itt vagyok nála)és valamiért eszembe sem jutott, hogy elhozzam. Mindig otthon tartom, nehogy elhagyjam. Enélkül is ellátnak?
2013. aug. 1. 14:32
 4/22 A kérdező kommentje:
Egyébként ez mitől lehet? Mi bajom lehet? :(
2013. aug. 1. 14:33
 5/22 A kérdező kommentje:
*Taj kártyám. (Bocsánat, rosszul írtam).
2013. aug. 1. 14:34
 6/22 anonim ***** válasza:
Ellátnak. Bár kétlem, hogy görcsölnél, én már sok görcsölőt láttam a munkám során, de azok nem gyakorikerdesek.hu-n vannak, hanem mentőt hívnak vagy ügyeletet. Ugye nem gondolod komolyan, hogy fizikáis vizsgálat és egyéb vizsgálatok nélkül ennyiből bárki diagnosztizálni fog?
2013. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Olyan, mint egy menstruációs görcs, az alhasamban. Lehet, hogy nem a vesém, de mivel a pisi visszatartás miatt kezdett el fájni, ezért gondoltam, hogy az. De ugyanúgy fáj, mint amikor nagyon görcsöl menzikor. Nem gondolom, hogy tudnak diagnosztizálni, ezért kérdeztem úgy, hogy mi bajom lehet, nem úgy, hogy mi bajom van. :)
2013. aug. 1. 14:37
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
A visszatartás miatt,valóban izomgörcs alakulhat ki,ami nem engedi kiürülni a vizeletet. Viszont a pangó vizelet vesefertőzést okozhat. Ezért fontos elmenned,h beindítsák a vizeletet,ha kell meg is katéterezzenek.
2013. aug. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

A vesénk a derekunknál van fent és két oldalt hátul. A húgyhólyag van lent a kis medencében és középen. Valószínűleg kitágulhatott és most görcsösen összerándult. No-Spa és melegítsd, meleg fürdő.

Ha nem múlik, akkor orvos. A TAJ számod írd be a telefonodba legalább.

2013. aug. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

páromnak is volt ilyen miután nem ivott aznap sokat és szintén buszon utazott.

állitólag vesehomok de nem orvos mondta csak hallota ő is!

sokat ivott és szedett görcs oldóttaztán elmult.

akinek volt veseköve állitólag kialakulhat utánna

2013. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!