Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet, hogy félre diagnosztizá...

Lehet, hogy félre diagnosztizáltak? Kb. egy hónapja valami begörcsölt a vesém környékén, ami azzal kezdődött, hogy piszkosul, de tompán fájt a bal herém. Bevittek a mentők, és vesekőre gyanakodtak, ill. azzal kezeltek.

Figyelt kérdés

Az érdekes a dologban, hogy sem az ultrahang, sem a röntgen nem mutatott semmi kőre, homokra utaló képződményt, ezért a tünetekből vesekőre diagnosztizálták. Felírtak nekem MagneGold-ot, meg No Spa Forte-t. Én csak a MagneGoldot szedtem, mivel azt gondoltam, hogy a NoSpa csak akkor kell, ha görcsölök.



Majdnem szinte pontosan 30 nap múlva újra begörcsölt valami, viszont úgy kezdődött megint, hogy piszkosul fájt a bal herém már reggel is, éj este tíz órára már kibírhatatlanul, mellé jött a görcsölés, valamint azon az oldalon a derekam is fájt nagyon. (Egyébként a gerincemmel amúgy is baj van)

na, bementem az ügyeletre, adtak egy injekciót, két perccel később semmi nem fájt. Másnap visszamentem az urológiára, és csodák csodája, megint semmi sem az ultrahangon, sem a röntgenen. Azóta nem görcsölök megint, viszont ott benn valami nincs rendben, érzem. Ráadásul tegnap szex közben valami furcsa, eddig soha nem érzett fájdalom volt ott a bal oldalamon lenn, meg a bal herémben is. de nem kibírhatatlan, hanem olyan tompa fájdalom, ami viszont szex után elmúlt.

Esetleg nem lehet, hogy mégsem a vesekővel van baj, esetleg egyszerre több bajom is van?


2013. febr. 14. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg ez gerinc probléma is lehet.Azt az ideget éri

valamilyen irritáció,nyomás ,ami a herével van összeköttetésben .Csak 1 példa .Felemelni sem tudtam a bal

kezem,annyira fájt és megdagadt.40 magasabb volt a vérnyomásom a normálisnál . Bevitt a mentő .Semmit nem találtak.Otthon feküdtem nem nagyon lettem jobban.

1 hónap múlva újból be,mikor kiderült súlyos nyaki gerinc sérvem van .A fájdalom a karomba sugárzott ki .

2013. febr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Huu bassz..És már jobban vagy?
2013. febr. 14. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!