Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen betegsegem lehet?...

Eliza2020 kérdése:

Milyen betegsegem lehet? Nagyon elvagyok keseredve

Figyelt kérdés
Korhazban voltam ketszer is,kezeltek petefeszekgyulladassal,de mar nincs semmi bajom elmult,voltam nogyogyasznal es semmi bajom sincs. Viszont amit nem tudnak kikezelni az az hogy suru vizelesi ingerem van..Mitol lehet? Csinaltam vizelesi vizsgalatot nem is egyet semmit nem talaltak a bilirubin jott ki pozitivra,de fogalmam sincs mi az,elvittem az eredmenyt a nogyogyaszhoz de semmi komoly.Akkor mitol lehet mar tobb mint 3 honapja vizelesi ingerem? Kihez forduljak? Urologusnal is voltam,az sem talalt semmit.A nogyogyasz utoljara levett egy mintat azt kuldi vizsgalatra,lehetseges hogy valami fertozes? Nagyon elkeseredtem..Segitsegre van szuksegem...

2013. aug. 1. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:

A gyakori vizelési inger lehet fertőzés tünete és egy ilyen fertőzés, ha nincs kezelve, el is tud húzódni. Ilyenkor vizeletmintát szoktak venni és azt elküldeni tenyésztésre. Akkor kiderül, hogy van-e kórokozó a vizeletben, ami okozhatta a fertőzést.

Vagy ha nem fertőzés, akkor valami más. Ultrahang, izotópos vizsgálat lehet hogy kellene. De hát ezekre meg szakorvosnak kell, hogy elküldjön.

A bilirubin pedig egy májenzim, nekem is magas volt, kivizsgáltak rá, kiderült, hogy Gilbert-szindrómám van, ami egy olyan betegség, ami igazából nem is betegség, csak egy állapot. Stressz, fizikai vagy pszichés hatásra megemelkedhet ez az érték és besárgulhatok. De még sosem történt meg.:)

2013. aug. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A levett minta, illetve a vizeletminta vizsgálatából kiderül, van-e valami fertőzés a dolog hátterében. Ezek mellett kezdd el erősíteni a medencealji izmaidat. Ez nem csak a húgycső záróizmait erősíti, hanem javítja a vérkeringést az alhasi kötőszövetekben, így elősegíti a gyógyulást is. Ajánlom a Kriston intim tornát, én a könyvet vettem meg, de tanfolyam is van, csak az drága.
2013. aug. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!