Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy még mindig...

Normális hogy még mindig rendszertelen a ciklusom? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

14 éves vagyok és két éve jott meg eloszor,de azóta nem állt be rendesen,van h megjon van hogy egy hónapot kihagy.Ez normális ilyen korban vagy nem?



2013. aug. 3. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Hát ha fél éven belül sem áll be rendesen, akkor tényleg érdemes lenne orvoshoz menni.
2013. aug. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyébként anyukámnak csak a szulés után állt be addig neki is rendszertelene volt,nem orokolhettem ezt?
2013. aug. 3. 09:12
 3/12 anonim válasza:
Hát elméletileg 3 éven belül kell beállni. Ha utána sem rendszeres keresd fel a dokit:) 14/L
2013. aug. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Elvileg örökölheted, de biztosat csak orvos mondhat.
2013. aug. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
80%
elözö vagyok, de lehet hogy örökölted, de ezt egy orvos meg tudná mondani, hogy van e baj, vagy nincs.
2013. aug. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszike a válaszokat.Ez milyen betegségre utalhat ha jovore se fog beállni?
2013. aug. 3. 09:14
 7/12 anonim ***** válasza:

sokféle betegség lehet

de van olyan, hogy egy nő extrém termékeny (egy ismerősömnek két hete van menstruációja) és az is előfordul hogy alig néha érik pete

nekem pl. 22 éves létemre is félévente van.

mindenféle vizsgálattal kínoztak már, nem 1 orvos és Semmi szervi eltérést nem találtak.

makk egészséges vagyok, mégsincs többször és hiába hitegettek hogy "majd beáll" nem állt be.

2013. aug. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hmmm,értem.Nekem maximum 1 hónapot késikpl megvolt januárban febr. nem aztán márciusban megint.Ez a max,és 1 hétig tarta plusz mínusz.Kokszonom a válaszokat ha valakinél volt ilyen kérem írja le.
2013. aug. 3. 09:25
 9/12 anonim ***** válasza:

Az égvilágon semmi bajod sincs!

Teljesen természetes ez még a te korodban, 17 éves korig még az orvosok sem törődnek vele ( leszámítva azt a lelkiismeretlent, aki fogamzásgátlót ír fel, hogy ne legyen ilyen gondod!).

2013. aug. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem pl. több mint 8 hónap is kimaradt, de aztán beállt rendsteresre 18 évesen.
2013. aug. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!