Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen ciklus mitől...

Rendszertelen ciklus mitől lehet? Emiatt menjek dokihoz?

Figyelt kérdés
16 hónapja szültem, 4 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót, egyrészt mert szeretnénk kisbabát, másrészt mert fogamzásgátló szedése mellett is rendszertelen volt a ciklusom. A legrosszabb hogy menzesz első napját nem is tudom megállapítani mert van hogy a 22-25 nap között rózsaszínes nyálkás valami van. De mindig csak a wc papíron látszik. ha ilyenkor tampont teszek fel általában csak nagyon minimális folt van rajta. aztán az ilyen rózsaszínes napok eltartanak kb 3-4 napig, aztán megjön rendesen, tart 3-4 napig. Melyik napot kell első napnak számolni? az első rózsaszínest vagy az első normálisat? peteérésem mindig a 11 nap(a normális vérzéstől számítva) környékén van, olyankor iszonyatosan( szültem két gyereket tudom mi a fájdalom, nem kényeskedek) fáj. sokszor sántítok miatta vagy szinte egész nap olyan vagyok miatta mint a hulla. és a ilyenkor szexelünk rendszerint alíg bírom ki mert annyira fáj. Menjek dokihoz vele, vagy ez még nem olyan vészes? most pl ebben a ciklusban a 15. és a 20. napon is jelentkezett rózsaszínes dolog, most ha az első rózsaszínes naptól számolom akkora a27. napomon vagyok ma, ha a rendes vérzéstől számítom akkor a 24. napon. Rossz hogy nem tudom mikor jön meg mikor számítsak rá. és minden hónapban ezt csinálja már lassan fél éve nem állt be, pedig nekem mindig 29 napos ciklusaim voltak. most meg nyomon sem lehet követni.

2013. júl. 15. 08:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha egészséges vagy,nőgyógyász nem talál semmit,akkor már a rózsaszínes vérzés is menzesz. Egészséges nő a menzesz idején,esetleg peteéréskor vérezget. A kevés,pecsételés is lehet menzesz. Azt biztosan észrevetted,h a menstruáció ideje alatt változik a vérzés mennyisége.
2013. júl. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!