Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha szűzen megy valaki nőgyógyá...

Ha szűzen megy valaki nőgyógyászhoz hogy fogamzásgátlót írjon fel akkor minden esetben megvizsgálja az orvos? (lényeg lennt)

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó,de a barátnőmet nem vizsgálta meg,csak beszélgetett vele az orvos és simán vérvételre küldte az orvos a gyógyszer kiírása előtt.Tapasztalatok és aki szűzen ment és megvizsgálták mit csinált és hogyan a doki.
2013. aug. 3. 11:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, illene...
2013. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
90%
Ugy emlékszem vérvételre kellett mennem, elbeszélgetés volt, de nem vizsgàlt meg
2013. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Engem megvizsgált, sőt mintát is vett, pedig szüz voltam! (19 éves).
2013. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem feltétlen. Igazából egy normális anamnézisfelvétel és a vérvétel több információt ad, mint egy vizsgálat.

Utána, ha elveszti a szüzességét, meg fogja vizsgálni.

2013. aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Engem is megvizsgált kacsával is, és én is szüzen mentem oda.
2013. aug. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat.Én is úgy gondolom,hogy valójában a fogamzásgáltó felírásához vérvizsgálatra van szükség,ez alapján tudják megállapítani mégis milyen is legyen a hormon készítmény.
2013. aug. 10. 19:20
 7/15 anonim ***** válasza:

Rosszul gondolod.

A vérvétellel azt tudja megnézni, hogy van-e probléma a májaddal és a veséddel. Illetve speckó vizsgálattal azt, hogy van-e véralvadási zavarod.

Azt, hogy neked milyen tabi fog beválni, azt az orvos semmilyen vizsgálattal nem tudja megállaptínai. Főleg nem egy rutin laborral.

2013. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Értem,de nem is hinném hogy fogamzásgátlót szeretnél felíratni azért egyből meg is kellene vizsgálnia,szerintem ha lenne lehetőség hogy mikor előszőr mennek orvoshoz beszélgessenek a fiatalok a dokival és nem egyből vizsgál,meg matat akkor lehet több fiatal menne el orvoshoz.
2013. aug. 12. 10:17
 9/15 anonim ***** válasza:
Legalább ennyire fontos lenne szerintem női dokihoz menni első alkalommal!
2013. aug. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szerintem is sokall jobb lenne ha egyre tött női orvos lenne,mert akár egész kiskorban is előfordulhat hogy el kell menni és azért beterpeszteni egy nő előtt még mindig jobb,meg ha még hozzád is ér.Jobb lenne ha több tini női nőgyógyász lenne.
2013. aug. 13. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!