Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj ennyire a hasam bal...

Miért fáj ennyire a hasam bal oldalt? Elterjedt a hüvelygyulladásom?

Figyelt kérdés
2 hónappal ezelőtt volt egy hüvelygyulladásom amire a kapott gyógyszert beszedtem de nem olyan rendszerességgel mint ahogyan azt előírták.(elfelejtettem,nem vittem magammal, stb.)Azt mondta az orvos hogy ha ezt nem szedem be(Klion),akkor ez a gyulladás átterjedhet más szerveimre is beleértve a beleimet is.Na most a gond ott kezdődik hogy furcsa lett a székletem.Fehér valamit látok benne ,de nem mozog, tehát a giliszta kizárva.Napról napra jobban fáj.Lehetséges hogy elterjedt a gyulladás? Vagy ez valami más lehet?

2013. aug. 3. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Szia! Lehetséges, hogy nem gyógyultál ki teljesen a gyulladásból, s most meg a petefészked is begyulladt. VAGY: húgyuti fertőzésed van, akkor is fájhat, bár akkor tudtommal hátul, a vesénél szokott.. VAGY: Petefészek gyulladás, esetleg rosszabb; ciszta. Sajnos nekem is így kezdődött a rémálom!! Aztán műtét lett a vége, szóval ezzel nem szabad viccelni, úgyhogy holnap irány a doki!

Mielőbbi egészséget! Majd írd meg hogy mi volt a baj :)

2013. aug. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az az érdekes hogy azóta nem volt semmi különös a székletemben,illetve nem is fáj már a hasam... Mindezek ellenére elfogok menni a dokihoz mert félek. Köszönöm a válaszodat !
2013. aug. 9. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!