Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő hüvelygyulladásom...

Visszatérő hüvelygyulladásom van. Mennyibe kerülne, ha egy magánorvost keresnék fel azzal, hogy segítsen a probléma megoldásában?

Figyelt kérdés
Eddig TB által támogatott helyekre jártam, és egyáltalán nem foglalkoztak velem, viszont nem tudom, hogy mennyire lenne horribilis összeg a dolgok végére járni, magán úton.

2013. febr. 24. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
vidéken 7-12e Ft Pesten 8-15e Ft/vizit kb.
2013. febr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vidéken élek,8.000.

Antibiotikumokat kaptál eddig?Egyébbel próbálkoztál már?

2013. febr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Dalacin hüvelykrémet kaptam.
2013. febr. 24. 22:20
 4/10 anonim ***** válasza:

Pesten: www.ujhazy.hu

az árak abszolút jók és nagyon figyelmes orvos

2013. febr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amit az előző válaszadó linkelt, tényleg a legolcsóbb orvos pesten (ha itt keresel), vidéken pedig 5000-től indulnak az árak. Viszont h ne legyen visszatérő a fertőzés, nem szabad opl szappannal mosakodni, bugyikat 60 fokon kell mosni, stb. Én frezyderm ph4 lemosót használok, grapefruit cseppeket iszok, a bugyikat magas hőfokon mosom, teafa olajjal öblítek, hogy ne legyen sűrűn visszatérő problémám.
2013. febr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem csodálom, hogy nem tudtak kikezelni. Ilyen esetben nem elég a helyi krémezés, szájon át szedhető tabletta is kell.

Az előzőnek amúgy teljesen igaza van.


Fővárosban és környékén 8-10 ezer forinttól kezdődik egy vizsgálat, ezen kívül (pl. akihez anyukám jár) tenyésztés még 4-6 ezer forinttól van. (külön receptírás 3-4 ezer ft)

2013. febr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Járj inkább a bőr-nemibeteggondozóba..(Itt foglalkoztak velem) Én azt csináltam miután a nőgyógyász nem törődött velem, a magánorvos (Pesten) egy rakás pénzt elkért, tenyésztés 5000, első betegfelvétel 10.000, gyógyszerfelírás 2000 majd ellenőrző tenyésztés 5000...
2013. febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én egyet nem értek,lányok.Akár gombáról(fehér,túrós állagú tünet)akár baktériumról(kellemetlen szagú,zöldes-sárgás színű)van szó,egyértelmű lenne a baktériumflóra helyreállításának rendkívüli fontossága,hiszen ha felborult a bélrendszerben a normál bélflóra,úgy visszatérő gyulladással küzdhetünk ezen a nagyon érzékeny részen.Mégis legtöbbször nagyobb(sokszor egyedüli)figyelmet fordítanak az antibiotikumoknak,antibiotikus krémeknek,ami lehet,hogy a gyulladásra hat valamennyire,de az életet,a leghasznosabb katonáit az immunrendszernek halálra ítélik.Mi pedig csodálkozunk,hogy nincs szerencsénk.
2013. febr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mubby23 válasza:
magánorvosok sem feltétlen foglalkoznak veled. nekem volt olyan akinek 20 ezret fizettem és ráadásul 3szor voltam nála, még sem jöttem helyre. pesten olcsóbb valamivel ott 13-15 ezer
2013. febr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na elmentél?

(Melyikhez?)

2015. jan. 8. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!