Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már teljesen ki vagyok!...

Már teljesen ki vagyok! Normális ez?

Figyelt kérdés
15 napra jelenkezet a menstruációm. Nagyon erős. Eddig be volt már állva erre most!! 3 éve van meg. Már ki vagyok bukva! Egy szerencsétlen vagyok :( 16/L

2013. aug. 4. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi képp nem normális... Van olyan ismerősöm akinek hasonló gondokkal küszködött ... Mindenképpen orvoshoz kell menni.. Hormonális gondok, de ezt inkább mondja meg a doki ...
2013. aug. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még simán belefér a késés. De hidd el nem gépek avgyunk felnött nőknél is előfordul változás amenzeszeben. bárkivel elő fordul hogy elöb jön meg vagy késik, vagy hogy ki marad különösebb ok nélkül. Miért kell ezen ennyire kibukni? honnan számoltad a 15 napot? Ha 2-3 alkalommal igy jön meg akkor el kell menni orvoshoz. Ettől még nem vagy szerencsétlen, ennél nagyobb bajod ne legyen az életben, hidd el....
2013. aug. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondom, hogy csak az a biztos amit az orvos mond, és legalább megnyugszol ha ő mondja, hogy nincs semmi gond.
2013. aug. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gond ez!

Felnőtt nőknél is előfordulhat nagy ritkán egy ilyen, nemhogy a te korodban.

Majd a következő rendben meg fog jönni időben!

2013. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!