Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megnyugtatnátok nőgyógyászati...

Megnyugtatnátok nőgyógyászati vizsgálattal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Csütörtökön megyek életemben először nőgyógyászhoz, dr. Nyéky Boldizsárhoz. Ugye nem fog fájni a vizsgálat? Igazán talán nem is a fájdalomtól félek, hanem a helyzettől, hogy a páromon kívül más is hozzámér. Sajnos a rendszertelen ciklusom pont úgy alakul, hogy menstruálni fogok csütörtökön. Szerintetek olyankor is megvizsgál, vagy vissza kell menni máskor? Esetleg ismeri valaki a doktor urat, vannak tapasztalataitok vele kapcsolatban? Előre is nagyon köszönöm.
2013. aug. 6. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

a dokit nem ismerem és nem tudom megvizsgál e ugy hogy megvan ezt töle kell megkérdezni ,de szerintem nem.


a vizsgálatrol annyit h nem fáj csak kellemetlen.a szégyellösséget meg le kell nyelni ő orvos. én pl sokkal kevésbé vagyok szégyellös doki elött mint a párom elött.

ha normális a doki akkor ugyis kedves lesz és megnyugtato meg cseveg veled közben hogy ellazitson.én mindig röhögök magamban hogy már a sokadik alkalom után is érezhetöen nyugtatásbol cseveg mikor semmi félsz nincs benenm XD

2013. aug. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ha menstruálsz nem fog megvizsgálni,csak ultrahangal esetleg szerintem vissza kell menned ha elmúlik.
2013. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fog megvizsgálni, szerintem új időpontot kellene kérned.
2013. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

elöszöris a vizsgálattól nem kel félned és azttól sem hogy lát ott, te neki a 60 milliomodik leszel akit igy lát, annnyira mozgatja mint egy szelet párizsi.

Mensturácóalatt nem fog megvizsgálni ez biztos, kérj másik időpontot.

2013. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez azért nem egészen van így, de vigasztalásnak valóban jó.
2013. aug. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!