Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek már volt hüvelygombátok...

Nektek már volt hüvelygombátok? Ha igen hogy nézett ki? Nem tudom hogy nekem az van e. Nekem ilyen piros, mintha ki lenne csípve, vagy nem tudom elmondani. Szerintetek mi a bajom?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 18:16
1 2
 1/16 tetris ***** válasza:
Viszket, maró hatásű folyásod van? Ez a folyás darabos-tűrós állagú? Fehér? Ha igen, akkor gombád van.
2013. aug. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát igazából az van hogy viszket de nagyon kicsit és nem mindíg szóval az nem, és darabos folyásom sincs.. a folyás olyan mint szokott, átlátszó vagy nagyon picike fehér színe van és nyálkás vagy hogy mondjam, csak piros, és mint mondtam nagyon picit viszket.
2013. aug. 6. 18:22
 3/16 tetris ***** válasza:
Én a helyedben elugranék a patikába egy Canesten combiért, és használnám. Ha nem vagy gombás, akkor se fog ártani egész biztos. De ha igen, akkor legalább idejében elkezded a kezelést.
2013. aug. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hát ez lehet, hogy inkább allergia, vagy a melegtől van.

Mennyi idős vagy?

2013. aug. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok, és még szűz természetesen.
2013. aug. 6. 18:35
 6/16 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy nem gombád van.

Tartsd tisztán napi 2-3 enyhén szappanos mosással és csak PAMUT bugyit viselj.

2013. aug. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Uwh köszönöm, nagyon megnyugtattál, csak mert most fog megjönni a menzeszem és úgy meg nagyon nem akartam orvoshoz menni, majd megírom hogy mi van/ lett, Amúgy így visszagondolva már volt ilyenem csak akkor nem viszketett és megmostam fertőtlenítő szappannal 4x 5x és elmúlt, de nem voltam benne biztos hogy ez is olyan, De nagyon nagyon köszönöm.!!!!!! Leírhatatlanul megkönnyebbültem!!!
2013. aug. 6. 19:52
 8/16 anonim ***** válasza:
Kívülről kezeld magad Canesten kenőccsel.
2013. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Már csak annyi hogy elmenjek így 13 éves fejjel rendes nőgyógyászhoz, az is megvizsgál ne?! vagy gyermeknőgyógyászhoz forduljak? Csak mert azért így eléggé sötétben tapogatózom.. Csak most fog megjönni a havim és így nem tudom mit csináljak, mert ha nem javul a canesten hatására ez a valami akkor orvos..
2013. aug. 6. 22:09
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj Anyukádnak, hogy beszéljen a saját nőgyógyászával, hogy ő kit ajánl Neked.
2013. aug. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!