Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki volt már ilyen helyzetben?

Laura011 kérdése:

Valaki volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Két hete feküdtem le először a barátommal. Előtte bő folyásom volt, kellemetlen szagú, sárgás-barnás színű. Tegnap előtt óta viszket a hüvelyem, tegnap este képtelen voltam benedvesedni, és annyira össze voltam szűkülve, hogy egy ujja alig ment be és azt mondta, hogy valami keményebb ott bent...Ma égető érzést tapasztaltam közösülés közben, és amikor előtte az ujjaival bennem volt azt mondta, hogy olyan, mintha szúnyogcsípések lennének a hüvelyemben. Kívül is megnézte, és ki vagyok pirosodva ott lent. Ma fürdésnél megpróbáltam magam tágítani..talán fél centire az ujjamat feltolni, mert annyira fájt, hogy nem bírtam, sőt..utána még ülni sem...Ha holnap nem múlik el, vagy nem enyhül akkor doki..

2013. júl. 30. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy latexre vagy az óvszer sikosítójára vagy allergiás, esetleg gombás fertőzést szedtél össze valahol. Fordulj orvoshoz mindenképpen!
2013. júl. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is erre a két lehetőségre gondoltam. Köszönöm a választ! :)
2013. júl. 30. 00:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha már előtte is bajod volt ("kellemetlen szagú, sárgás barna-színű"....), akkor alapból volt vmi fertőzésed, nem a gumi hibája.

Kezeltesd orvossal.

2013. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!