Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek már volt hüvelygombátok...

Nektek már volt hüvelygombátok? Ha igen hogy nézett ki? Nem tudom hogy nekem az van e. Nekem ilyen piros, mintha ki lenne csípve, vagy nem tudom elmondani. Szerintetek mi a bajom?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 18:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat!! Óriási segítség volt!! Most már csak a bátorságom hiányzik..:S Mert tudom hogy ígyis úgyis szólnom kell de nemtudom én Félek?Vagy egyáltalán nemtudom hogy van ez.. :/ velem még sose volt ilyen.
2013. aug. 7. 08:52
 12/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Anyukádnak szólj, a többit Ő elintézi.
2013. aug. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mindenképpen gyerek nőgyógyászhoz menjetek el, ha esetleg majd kellene és szerintem női orvost keressetek első alkalomra.

Én is úgy tettem annak idején, de ma már sokkal könnyebben találtok nőt.

2013. aug. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm, mondjuk most bekentem Canetsennel meg este és szerintem javult, mondjuk nem biztos de én úgy érzem, normális esetben ha csak keni az ember mikor érezhető a változás?
2013. aug. 7. 11:10
 15/16 anonim ***** válasza:
4-5 nap alatt el kellene múlnia.
2013. aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne canestennel kezeld, az elég erős, inkább Alkagint vegyél. Egy hüvelykúp kúrát végigcsinálsz, utána pedig fenntartó kezelésnek használd a pasztát. Csak ajánlani tudom, nekem eddig ez vált be a leghamarabb , és a legjobban. Gyógynövényes készítmények (és az ára is jó)
2013. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!