Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16! vagyok, és még nem jött...

16! vagyok, és még nem jött meg. Honnan fogom tudni h mikor fog? Lesz vmi jel? Vagy csak hirtelen megjön?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit fiatalabb lennél, azt mondanám, ne aggódj. A 16 éves kor viszont már egy olyan határ, ahol nagy valószínűséggel probléma van, ha még mindig nem menstruálsz. Mindenképpen menj el egy nőgyógyászhoz a lehető leggyorsabban, hogy kiderüljön, mi a gond.
2013. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

előjel biztos lesz, de mindenkinek más.


doki! ő többet is tud mondani ez ügyben.

2013. aug. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első válaszoló is írta, 16 év az a határ amikor orvoshoz kell menni, ha egy lány nem menstruál.
2013. aug. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kell elszaladnod "minél gyorsabban" orvoshoz, az első menszesz megérkezésének "kötelező" ideje 17-18 év.

Különböző a fejlődésünk, nyilván később is kezdtél szőrösödni, melled is később kezdett fejlődni, igaz?

2013. aug. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

Nyugi, nyugi.

Nincs semmi baj, ne pánikolj.

Én is majdnem 18 voltam amikor megjött. 16 évesen azt tanácsolták, hogy menjek nőgyógyászhoz, elmentem és azt mondta, hogy menjek haza és várjak még 1-2 évet és ha akkor sem jönne meg, akkor menjek vissza.

De megjöt...

Valószínűleg fogod érezni elötte hogy "húzódik" az alhasad. Legalábbis én így érzem. Betét azért legyen nálad.

2013. aug. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!