Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja szerdára? Vannak...

Ki nem várja szerdára? Vannak már jelek? Nekem jelentkeztek furcsa tünetek. Bizsereg a cicim már 3 napja és megjön érzésem van szombat óta, hirtelen éhség és hirtelen undor valamilyen kajától vagy szagtól.

Figyelt kérdés
Bízom benne hogy ez már tényleg nem a szervezetem vicce. Írjatok hogy Ti mit tapasztaltatok már magatokon?!
2009. febr. 2. 07:42
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Én is szerdára nem várom. Az égvilágon semmi tünetem nincs. De amúgyis úgy érzem, hogy ez most nem jött össze. :-(

Egy fura dolog van rajtam, az, hogy nagyon szép a bőröm. Máskor mensi előtt már szoktak pattanások lenni.

De erre sajnos nem tudok alapozni.

Már csak pár nap, nem kell sokat várni és kiderül.

2009. febr. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bízzunk benne, hátha mégis összejött neked :))
2009. febr. 2. 07:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát igen. De azért nálad egész biztatóak a tünetek. :-) Mióta próbálkoztok? Első baba lenne?
2009. febr. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én öt napja érzem a feszítést az alhasamban, azt, hogy épp most fog megjönni! ezen kívül nincs más tünetem! Most próbáltam ki a Jónás-naptárt....kíváncsi vagyok, mi lesz!

Reménykedjünk!( Sokszor egyébként akkor jön össze a baba, mikor nem is számítanak rá, mivel állítólag a meddőség nagy százaléka stressz és agyi eredetű! )

2009. febr. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia! Igen,nálunk első baba lenne :)) Próbálkozni tavaly szeptember óta próbálkozunk, és már kicsit türelmetlen vagyok úgymond, de most úgyvagyok vele ha most sem jött össze akkor kicsit elkezdek mással foglalkozni, hátha majd váratlanul jön a csemete :)) Sok sikert mindenkinek és tiszta szívemből kívánom a mielőbbi gyermekáldást :))
2009. febr. 2. 11:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szorítok Neked! Nekem már könnyebb a helyzetem, mert már van két tündér gyermekünk, egyik fiú, másik lány. Nemrég estem túl egy vetélésen, most telt le a türelmi idő.

Persze reménykedem. De a legutóbbi terhességemből (amit elvesztettünk), az az egy maradt meg nagyon, hogy rengeteg folyásom volt mensi előtt. Ez most nincs meg, ezért gondolom, hogy most nem sikerült. A cicifájdalom és a többi tünet, egy héttel jött később mint ahogy pozi lett a teszt.

2009. febr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!