Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még nem menstruáltam, fehér...

Még nem menstruáltam, fehér folyásom már több mint egy éve van, és ma a bugyimban egy negyon nagy barna foltot láttam. Ez már menzesz-nek számit, vagy hamarosan meg fog jönni? Nem tudom hogy ez minek a jele.13/l

Figyelt kérdés

2013. aug. 7. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez már a menzesz első napja . Nem baj, hogy barna. Még kevés a vér és lebomlik ezért ilyen a színe. Lehet az első 1-2 alkalom ilyen lesz, de az is lehet, hogy reggelre rendes véres lesz.

Cseréld le a bugyid és tegyél be egy betétet.

Szólj anyának is, hogy elkezdődött a menzeszed.

És gratulálok, nagy lány lettél!

2013. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A barna színű folt is vérzés(menzesz),csak éppen nem teljesen "friss",ezért barna.
2013. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De mostmár fehèr folyàsom van... ès köszönöm a válaszokat :)
2013. aug. 7. 21:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,h most csak ennyi volt,de lehet,h 1-2 napon belül "beindul". Lényeg,h ez menzesz.
2013. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb csak fel éve van fehér folyásom de ugyan így csak nekem még nem jött meg de én várom mert akkor nem kell izguljak hogy bajom van de tudom hogy rossz és szerintem neked 1-2 nap múlva már rendesen fog jönni
2013. aug. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eddig sötétbarna folyásom volt , most már világosbarna , és fehér folyásom is van... Akkor a következõ menzeszem egy hónap mulva lesz ?
2013. aug. 8. 09:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt az elején nem lehet tudni. Az első 3 évben lehetnek pontatlanságok, akár 1-2 hónap kimaradás is. Kell ez az idő, hogy beálljon a ciklus.

A nők nagy többsége 28-29 naponként menstruál. Szóval nem a mi naptárunk szerint, hanem hold hónaponként. A 24-35 nap közötti menstruációs ciklus normális. Ezen belül bármi lehet és a későbbiek folyamán is lehet pár napos ingadozás.

A menstruációs ciklust a menzesz első napjától a következő menzesz első napjáig számoljuk.

2013. aug. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez már menstruáció. Lehet pár óra múlva vagy holnapra rendes vér lesz.
2013. aug. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!