Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon megilyedtem, félek. Mi...

Nagyon megilyedtem, félek. Mi lehet ez? (Többi lennt)

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, napok óta fáj a mellem(mind a kettő) és most egy negyed órája a balban kitapintottam egy csomófélét. A mellemnek nem a közepén hanem ott van inkább, ahol végződik, a szélén. De fájni mindkettő fáj, szerintem elaludhattam, mert hason aludtam. Ez befolyásolhatja a 'csomó' kialakulását, vagy tényleg gondoljak rosszra? Régen már volt egy ilyen, csak akkor a másikban és alul, de azt már nem érzem. Mit tegyek?
2013. aug. 8. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ilyenkor cysták vannak a melledben,azokat tapintod és attól fájhatnak is. Jó hír,h az emlőrák nem fájdalmas,csak az későbbi stádiumokban.

Azért menj el orvoshoz és a korod alapján kérjél beutalót emlő UH-ra,v. mammographiára.

2013. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rosszra ne gondolj, de ha pár napon belül nem múlik a csomó, akkor érdemes orvoshoz menni, mert biztosat csak ő mondhat!
2013. aug. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem kell rögtön megiJedni. Hol tartasz a ciklsuban? a fájdalom lehet attól is hogy meg fog jönni, miután megjött ellenörizd ujra hogy a csomó ott van-e. Ha igen mutasd meg a körzetinek. Ha ott is van akkor is valószinüleg csak egy kis ártalmatlan ciszta, minden nőnek vannak a meleliben ciszták amikro jönnek mennek. A másik a fájdalom lehet attól is hogy nő a melled.
2013. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
15.-re kéne hogy megjöjjön, de nekm nem havonta hanem 5-6 hetente van. Ugyhogy később fog.
2013. aug. 8. 11:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Egész biztos a ciklus miatt van, ne izgulj!

Majd a mensi múlása után az 5.-7 napra ez is el fog tünni!

2013. aug. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!