Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szükséges elmenni nőgyógyászhoz?

Szükséges elmenni nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Az lenne a problémám, hogy körülbelül két, két és fél hetente megjön, anyukám azt mondta menjek el nőgyógyászhoz, szerinte azt is mondjam el neki, hogy mennyit alszom - hajlamos vagyok napi több mint 14 órát is aludni- szerintetek?! Vagy elég lenne a háziorvosnak elmondani? A kettő összefügghet?

2013. aug. 8. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
simán lehet hormonális zavar a háttérben
2013. aug. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem menj háziorvoshoz, legfeljebb ha kell, akkor további vizsgálatokra küld.
2013. aug. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Mindenképpen menj el gyermeknőgyógyászatra.

Neke m is ez volt a bajom,csak nekem 2-3naponta "megjött", azonnal segìtettek gyógyszert kaptam. És nem is vizsgáltak meg, csak ultrahang volt.

Hidd el, nem játék, mert kivérezhetsz...

Anyukád is kisérjen el szerintem, mert 18alatt kell..

2013. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg vashiányod van. Menstruációkor a nők a vérrel több vasat veszítenek, mint általában, és ez fáradékonysággal is járhat. Érdemes pótolni a vasat. Ha egyéb panaszod nincs szerintem nem kell feltétlenül orvoshoz fordulnod, de persze ha az megnyugtatna, akkor menj el nyugodtan.
2013. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ezzel már jó lenne elmenni a nőgyógyászhoz, bár az is igaz hogy ilyenkor még rendszertelen, persze nem mindenkinél
2013. aug. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat :) Mindenképpen elmegyek!
2013. aug. 8. 12:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugye jól számolod?

Mindig a kezdő naptól, a következő kezdő napig kell!

2013. aug. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy sosincs peteérésed, ugyanis félidő után a sárgatest tartja fenn/fejleszti a méhnyálkahártyát.


Ha a nődoki későbbre ad időpontot, akkor menj előbb háziorvoshoz, ő szintén elküldhet vérvizsgálatra a hormonok miatt, és akkor már a konkrét lelettel mehetsz nőgyógyászhoz (2nap alatt értékelik ki).

2013. aug. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!