Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folt a bugyimon, mint...

Barna folt a bugyimon, mint ha bekakáltam volna. Meg fog jönni?

Figyelt kérdés
nem első menzeszem lesz,de ilyen még nem fordult elő. Jövőhéten kellene megjönnie,de inkább 35-60 nap között hamarabb még soha sem jött meg.(voltam már dokinál aki szerint majd ha gyereket szeretnék, akkor fogamzásgátlóval beállítjuk addig felesleges szednem.) ez is beleszámít a ciklusba? vagy ilyenkor hogy számoljam?
2013. aug. 8. 20:47
 1/7 A kérdező kommentje:
most oda a tengerparti nyaralásomnak?
2013. aug. 8. 20:50
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy jövő héten kéne megjönnie ha 35-60 napos a ciklus???

használj tampont, azzal ugyanúgy strandolhatsz, napozhatsz, kirándulhatsz...

2013. aug. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valszínűleg megjött.

Tamponnal fürödhetsz, csak cseréld fürdés előtt és rögtön utána, és szappannal mosd meg magad alul.


És keress egy másik dokit, mert állati nagy baromságot mondott. Először is: minél hamarabb kezelni kell, mielőtt meddő nem leszel.

Másodszor: a fogamzásgátló megszünteti a menstruációt, mesterséges ciklust hoz létre. Valóban megjön 28 napra, DE csak azért, mert megvonásos vérzés van, mert tablettaszünetet tartasz. Amint abbahagyod a tablettát, és nem lesz, amitől megjőjjön, megint nem fog megjönni 28 napra.


Neked azért hosszú a ciklusod, mert nincs peteérésed. (Valószínűleg akkor sem, amikor megjön, csak elöregszik a nyálkahártya és leválik.) A tabletta a peteérést állítja le. Neked nem leállítani kellene, hanem megindítani.


Én a helyedben endokrinológusnál kezdenék.

2013. aug. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

onnan tudom, hogy ha rendesen 28 napra jönne,akkor jövőhétre esne.

A parton nincs lehetőség cserére, mosdásra a szálloda meg messze van ahhoz hogy mindig rohangáljak. hogy fogok cserélni?

2013. aug. 8. 21:08
 5/7 A kérdező kommentje:
igen volt vérvételem 2 is és kiderült nincs peteérésem.
2013. aug. 8. 21:08
 6/7 anonim ***** válasza:
fogamzásgátóval be lehet állitani de az a ba szemopontból amjd pont nem lesz jó, szóval ne élj téveszmékkel. Majd ha oda jutsz ki kell vizsgltatni az okát, valószinüleg hormonális probléma van a hátterében és azt kell majd kezelni, A fogamzásgátló mindig csak elfedi a bajt nem gyógyitja. nekem pl 9 hónapig meg sem jött utána miután abba hagytam, nem is szedhettem volna foggátlót de persze az senkit nem érdekelt jhogy 18 évesen miért nem jön meg akár fél évig. Jó lenne kivizsgáltatni magad mert ha mondjuk PCOS mint nekem is akkor akár komolyabb baj is lehet belőle (cukorbetegség) ha késön veszik észre.
2013. aug. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nincs egy wc sem? nem hiszem, és akkor midnneki a vizbe pisil kakil??? na ne ilyen hely nincs hacsaknem egy lakatlan sziget. Tuti lesz wc és ott tudsz cserélni. Téynleg keress másik dokit mert annak oka van ha nincs peteérésed és azt kezelni kell.
2013. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!