Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Ha az egyik hónapban...

Lányok! Ha az egyik hónapban késett a menstruációtok, a következőbe hamarabb jött meg (az átlagnál)?

Figyelt kérdés
Nekem a két menstruáciom közt 30 nap van. A múlthónapban késett 4 napot. Most hamarabb fog megjönni? Azért kérdem, mert én még nem figyeltem meg, s nagyon fontos lenne tudni. Ti hogy vagytok ezzel? 15 L
2013. aug. 9. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Még nagyon fiatal vagy, ezért még nem állt e a ciklusod. Vezess naptárat az sokat segít. Pár napos késésektől pedig nem kell félni.
2013. aug. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Naptárt vezetek :)) a telefonomon .....s nekem majdnem mindig állandó, csak most az lenne a baj, hogyel kell halasszunk egy családi kirándulást, ha megint fog késni... a tengerrre mennénk
2013. aug. 9. 22:09
 3/8 anonim válasza:
??? Miert kéne elhalasztani? Tampon?
2013. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kényelmetlen
2013. aug. 9. 22:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt elsőre :)am első vagyok újra...hát reménykedj benne, hogy akkor nem késik..sokat sajnos nem tudsz tenni tényleg igaz a mondás, hogy csak a tankönyvek menstruálnak pontosan
2013. aug. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hogy a kérdésre is kapj választ, nekem hamarabb jött meg a következő és kevés is volt
2013. aug. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat1 remelem, hogy en is igy leszek :D
2013. aug. 10. 20:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Vezesd a ciklus.hu-n, előre kiszámolja mikor számíts rá.
2013. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!