Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pánikba estem. :| Nem tudom...

Pánikba estem. :| Nem tudom még is mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kint élek angliába 2 hete...még nincsenek normálisan elrendezve a papirjaim, de kicsit megijedtem most.

Mielőtt kijöttem volna, akkor is ugyanez volt, de gondoltam előfordul 1x. Megjött most július 27.én...és most megint megjött augusztus 8.-án.

De nem rendes vérzés, mármint raktam fel egy tampont és egész napra elég volt, és csak este cseréltem, nem tudom mi lehet ez vagy mitől...mert ideges nem vagyok se semmi. Ti jártatok már így? Mitől lehet ez?Mert az oké, hogy egyszer így járok, de hogy ez már a második alkalom fura....:\ itt elmenni nem tudok nőgyógyászhoz, meg annyira még nem beszélem a nyelvet, h normálisan el tudjam magyarázni. Mit csináljak???:|


2013. aug. 11. 01:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szedsz fogamzásgátló, lehet, hogy szimpla közti vérzésed van, ez másnapra elmúlik. Ha nem szedsz, és amúgy egészséges vagy, akkor lehet érdemes lenne elkezdeni, hogy beállítsd a ciklusodat. Ilyesmi bármelyik egészséges nővel előfordulhat, főleg ha valami nagy változás van az életében, ilyen lehet a költözés is. Nekem előfordult, hogy 3 hétig megvolt, de nem találtak semmit. Kaptam fogamzásgátlót, és beállt normálisan. Ha viszont rendszeressé válik, akkor érdemes megnézetni egy orvossal.
2013. aug. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok, és nem szedek fogamzásgátlót és még fiúval sem voltam..!:)

Igazából még mindig megvan...szóval tényleg nem értem..

2013. aug. 11. 13:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Sürgősen orvoshoz kéne menned. Valószínűleg nem komoly, de akár lehet az, így a rendes menstruáción kívüli vérzést a nőknél rendezni KELL. Ha Angliában nem tudsz még orvoshoz jutni, akkor magánorvoshoz menj.
2013. aug. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!