Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi fog történni a nőgyógyásznál?

Mi fog történni a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
most megyek majd előszőr nőgyógyászhoz, vizsgáltatni meg fogamzásgátlót feliratni. Légyszíves írjátok le hogy mi hogy miképp zajlik ez az egész.:)
2013. aug. 11. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

ennyire életképtelennek lenni... a netes tartalmak 3/4-e erről szól...

gyakorin keresővel

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=el%F5sz%F6r+..

gugli barátunkkal [link]

2013. aug. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2013. aug. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Ötszáz ilyen kérdés volt már... Azóta is ugyanaz történik az orvosnál.
2013. aug. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%

Ha először mész, akkor javaslom, hogy keress női orvost, mert elég izgalmas anélkül is.

Aztán majd később meglátod.

2013. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%

Mennyi idős vagy?

Lehet hogy gyerek, vagy tini nőgyógyászatra kellene menned, és valóban nem rossz ötlet női orvoshoz menned, amikor először mész vizsgálatra.

Biztos, hogy egy nővel könnyebb megbeszélni dolgokat, a meztelenkedésről ne is beszéljek.

2013. aug. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szegényt nem kell leoltani azonnal,mert nem tudja mire számítson, nem mindenhol azonos módon mennek a dolgok.Ismerősőm szűzen ment dokihoz nem volt vizsgálat,csak vérvételre küldték és tabit írtak fel neki,másodjára nem volt rákszűrés csak beszélgetés és utána csak pálcikával vettek mintát,tehát nem azonnal a mélyvízbe dobták.
2013. aug. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

95% hogy menuális vizsgálat lesz, 50% hogy cicidet is megnézik.

Vérvétel 90%.

2013. aug. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%

Nekem egy vizsgálatkor sem nézték meg a mellem,csak ha magam kértem.Kérdező előszőr is keress egy jó nőgyógyászt,lehetőleg nőt és ha van ismerősőd aki odajárt hozzá tőle tudakold meg hogy mennyire is vizsgálódik az orvos,sok orvos nem vizsgál mellet csak kérésre.


Majd mesélj mi volt!

2013. aug. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
először is 17 éves vagyok..semmi nem volt pedig nagyon izgultam bementem elmondtam mit szeretnék .( Szoknyába mentem igy vetkőzni igazából nem kellett) megvizsgált elküldött vérvételre és ennyi.:)
2013. aug. 21. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!