Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első tamponhasználat? Tippek?

Első tamponhasználat? Tippek?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon sokat strandolunk a szüleimmel/barátnőimmel,és megpróbáltam betenni a tampont,de nem sikerült. o.b. minit használtam,elvoltam lazulva,az egyik lábamat feltettem a székre és úgy próbáltam,később gugolva,de sehogy sem sikerült.. ://. Egyszerűen nem megy fel.. Jöhetnének tippek,hogy mit ronthattam el.. Mert nemsokára megint megyünk strandra,és szerintem megint akkor fog megjönni 12/L

2013. aug. 11. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem rontottál el semmit, csak a szűzhártyád miatt nem megy fel.
2013. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de elméletileg a minit szüzek is használhatják,és nem állhat útba..az osztálytársam is használ,és neki a normál simán felmegy.. [ő is szűz]
2013. aug. 11. 13:33
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg arra használom, sajnálom hogy megosztottam veled. :(
2013. aug. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, használhatják szüzek is a tampont, de sokaknak nem sikerül.
2013. aug. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy úgy érezted el voltál lazulva, de közben mégis görcsöltél. :)

Guggolva szerintem egyszerűbb amúgy. Első alkalommal pedig 3-4 tampont elhasználtam. :))) Sőt, nem csak először, hanem másodszor, harmadszor is.

Lehet, hogy nem vérzel eléggé, mikor fel akarod tenni, pedig úgy könnyebben fel megy.

Elvileg az első-második napon a legnagyobb a vérzés, de szerintem ez egy óriási nagy általánosítás. Nekem pl általában sosem erős, vagy ha mégis, akkor csak a 4. napon (utolsó), de az is olyan, hogy az előtte fél napig nem menstruálok (igen ez így elég becsapós), és szerintem azért erősebb. Szóval ezt neked kell kitapasztalnod.

Szvsz viszont 12 évesen nem nagyon kellene erőltetni a tampont, én annyi idősen még csak nem is menstruáltam egyáltalán...

2013. aug. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó,köszönöm a választ!

Nekem első nap van meg nagyon,aznap próbáltam feltenni,de nem csúszott fel teljesen. És nem is erőltetném,csak utálom a betétet,kényelmetlen,és mindig átázok.. :/

2013. aug. 11. 17:47
 7/9 anonim válasza:
100%
Én is azért kezdtem tampont használni,mert meguntam,hogy a betéttel átáztam akkor is, ha figyeltem rá. Menni fog amúgy, gyakorlat teszi,egyre könnyebb lesz felhelyezni. :)
2013. aug. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Terpeszbe kell állni és a térdeket berogyasztani. Lazulj el. Elég megtéveztő hogy azt szokták mondani hogy felhelyezni, feldugni stb. Ne felfele dugjad hanem hátra.
2013. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az o.b. Light days silk touch tampont! Nekem se sikerült először a Mini, de ez igen, hiába nagyobb, de vékonyabb...utána a Mini is fog! ;)
2013. aug. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!