Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, hogy ne görcsöljek...

Mit tegyek, hogy ne görcsöljek annyira?

Figyelt kérdés
Nagyon görcsöl a hasam,és menni is alig tudok.SEgítsetek,köszönöm!

#görcs #női baj #meenstruáció
2013. aug. 12. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Menstruációs görcs? Nekem az ALGOFLEX-M működik. Ki kell tapasztalni, melyik görcsoldó válik be. Ha nincs gyógyszer, fürödj meg, feküdj le, halmozd fel a párnákat és próbálj meg aludni.
2013. aug. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
Valmi meleget tegyél rá esetleg vehetsz be valami fájdalomcsillapítót, vagy nospa-t
2013. aug. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már lehet elmúltak a görcseid,gondolom mensi görcsök voltak,nekem semmilyen meleg vizes borogatás nem segít se a párna semmi még aludni sem tudok,de az AlgoflexM magában sem segít csak ha veszek be hozzá még pluszba egy algoflexet,na úgy már egész tűrhetőek a görcsök,de ezen kívül semmi más nem jó,úgy hogy a következő mensidre szerezz be te is remélem segítettem
2013. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!