Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ne görcsöljek azon hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne görcsöljek azon hogy még mindig szingli vagyok?

Figyelt kérdés
Szerelmes szeretnék már lenni! :( Olyan rossz hogy minden barátnőm a pasijáról beszél, mikor nekem még sosem volt... Az egyik legjobb barátnőm komoly 1 hétig volt szingli mert a másik legjobb barátnőm rögtön talált neki egy másik fiút. Én meg nem tudom elégszer hangoztatni hogy ha ismernek egy normális fiút segíthetnének.... Tudom hogy nem kéne ezen görcsölnöm mert akkor sosem jön el az a bizonyos pillanat de szinte minden körülöttem lévő dolog erre vezet rá... Valaki segítene?:( 15/L
2013. febr. 20. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Most akkor randizunk?:)
2013. febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
én is az vagyok! 16/L és ne tanulj,hallgass zenét,olvass,sportolj stb.
2013. febr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
úgy értem tanulj...stb xdddddd elírtam
2013. febr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezen segíthetünk :) Hol randizunk? :)
2013. febr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Berosálok, 15 évesen szingli? 15 évesen még gyerek vagy.

Másik dolog, hogy mondani mindent lehet. Mondd te is, hogy neked is van valakid és el van intézve.

2013. febr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15 évesen komoly problémákkal küszködsz. Még kicsike vagy, még naiv vagy, ha az emberiségnek szerencséje van veled, rá fogsz jönni pár éven belül, hogy ha a boldogságod és a jóléted egy másik személytől függ, akkor elég szomorú sorsod van. Tudom, hogy menő 15 éves kiscsajként villogni az új fiúddal, viszont még nem késtél le semmiről. Ahelyett, hogy ezen a témán forogsz inkább sportolj meg tanulj, meg legyél a barátaiddal, és klisé szöveg, de igaz, hogy majd akkor jön, amikor nem várod.
2013. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hát hova sz@rjak :D nem késtél le semmiről, gondolom szexelni is akarsz ha már ennyire kéne egy pasi :)

F19

2013. febr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
... Nem nem akarok szexelni -.-"" és amúgy minden kedves válaszoló aki idősebb: Ti nem voltatok 15 évesek? Titeket ez nem érdekelt?... És én csak azt kérdeztem hogy vonhatnám el a figyelmemet arról hogy a sulifolyosón minden 2. ember a pasijával/csajával van, ami engem zavar. NEM akarok menőzni... De a monitor mögött mindenki tud okoskodni :)
2013. febr. 21. 16:20
 9/9 anonim ***** válasza:

ne hari csak feltételezés volt :) amúgy ismerem az érzést, igazából meglennék én is szex nélkül, egy ideig de jó lenne ha lenne valakim..

f19

2013. febr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!