Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a teendő akkor, ha erősen...

Mi a teendő akkor, ha erősen vérzek és éjjel átázik a nadrágom, de még a takaróm is?

Figyelt kérdés
Táborban már az első éjjel ez volt velem. Elég kínos volt, de lány szobatársaim voltak. Ilyenkor mit kell csinálni?

2013. aug. 13. 11:48
 1/3 anonim válasza:
Hány éves vagy? Amúgy meg tampon.
2013. aug. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy ennyire erős lehet, akkor tampon (a legerősebb, amit még lazán be tudsz rakni, legfeljebb picit kellemetlen lesz megtelve, de átázni szerintem sokkal rosszabb) + vastag, nagy betét, éjjel úgysem látszik és nem is annyira érzed zavarónak, mint nappal, mozgás közben tennéd. Nekem szinte sosem extra erős, de nagynéha előfordul, hogy egy komplett éjjelt nem bírok ki, akkor speciel spontán felébredek és elintézem. Esetleg ez elősegíthető sok ivással lefekvés előtt, szerintem az az inger felébreszt minden normális embert.
2013. aug. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem is megesik az ilyen, táborban nekem is volt hasonló... :/

Én is tampon+betét kombinációt javaslom, bár szerintem egy jó minőségű éjszakai betét is segíthet.

Valamint ilyenkor én hason alszom így nem tud kifolyni a vér a fenekemnél... bár ha nagyon erős akkor ez nem biztos h annyira hatásos lenne...

Remélem azért egy kicsit tudtam segíteni :)))

2013. aug. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!