Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 1hetes 3napos,...

Kislányom 1hetes 3napos, szépen szopik is, éjjel még sokat fent van. Viszont nekem most fáj a torkom picit, megfázhattam ebbe a hülye időben. Mi a teendő, hogy ne legyen baja a picinek? Aggódó anyuka

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Mostanában azt tanácsolják, hogy szoptassunk mikor betegek vagyunk is, mert tőlünk amúgy is elkaphatja, viszont a tejben vannak immunanyagok. Ha csak meghűltél azt nem kapja el, max ha vmi vírus, vagy baktérium. A vírusokkal nem nagyon tudnak mit csinálni. Szerintem nincs semmi teendő. Jobbulást kívánok neked! És jó egészséget a picúrnak!
2010. júl. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szoptass tovább! Ilyenkor a szervezeted automatikusan ellenanyagokat termel, hogy meggyógyuljál, ez pedig belekerül az anyatejbe is, így a babád "hozzájut" ehhez és nagy valószínűséggel nem kapja el.
2010. júl. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!