Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van ez? (Kérdésed túl...

Mitől van ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Pár hete hüvelygombám volt de ki lett kezelve, utána a párommal az együttlét során nagyon fájt és vérzett is. Rá pár napja megjött a menstruációm. Nagyjából két héten keresztül nem volt aktus, és gondoltam most már nem fog fájni. Tévedtem és szörnyen fájt, óvszerrel védekeztünk mint mindig, ami elég síkos volt és be is voltam nedvesedve eléggé. A fájdalom pedig leginkább a gát részen volt.


Mi lehet az oka hogy fájdalmas lett a szex vele? Már 8 hónapja szexelünk és még sosem fájt ez előtt.



#gát fájdalom #aktus közben
2013. aug. 13. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el nőgyógyászhoz... Lehet hogy a hüvelygomba miatt valamid begyulladt.. De nem akarok hülyeséget mondani tényleg..


Ha ennyire fáj akkor inkább nézesd meg... És a kiderült mi volt a baj kérlek írd meg nekem privátba..Jó? :)

2013. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak mert egyik barátnőm is pont erre panaszkodott pár napja.. (előző vagyok)
2013. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!