Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elég ijesztő! Múlt éjjel...

Elég ijesztő! Múlt éjjel mikor lefeküdtem fél percenként szúrt a hüvelyemnél. Ma meg éreztem hogy elkezd erősen folyni alul a fehérfolyásom. Mi lehet? BŐVEBB LENT

Figyelt kérdés

Múlt éjjel kissé nehezen tudtam elaludni,mert kb. fél percenként szúrást éreztem a hüvelyemnél..


Ma este pedig álltam az asztalnál és egyszer csak éreztem hogy ott lent elkezd valami folyni és rohantam a wc-re és hát a folyásom..

Olyan mint amikor megjön és érzed hogy folyik belőled de ez a folyásom volt. Szaga nincs de fehéres színű.. De nem csíp meg nem is viszket.. meg nappal sem szúrt a hüvelyem csak este mikor ágyba bújtam akkor éreztem..


És pár napja a fehérneműmön észrevettem hogy a megszáradt folyásom kissé narancssárgás színű.. Nem tudom mitől lehet ez.. (nem véres volt)


Mitől lehet ez? Tudom hogy irány a doki, de sajnos csak jövő héten tudok elmenni, de nagyon aggaszt ez a dolog..


Kérlek ha nem vagytok biztosak abban amit mondtok, akkor írjátok oda! (Persze minden lehetőségre kíváncsi vagyok)

Köszönöm előre is!

17/L



2013. aug. 14. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Rendelési időben nincs időd akkor menj ügyeletre! Evvel ne játssz!
2013. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom és hidd el megoldanám de nem tudom, max. majd csak pénteken.. Eléggé aggaszt hidd el, és ha tehetném azonnal rohannék orvoshoz.
2013. aug. 14. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem, hogy ezzel ügyeletre kéne menni. Valószínűleg összeszedtél valamit, de ne aggódj, ez minden nővel megtörténik. Menj nőgyógyászhoz, amint tudsz, és kész.
2013. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem semmi bajod, a fehérfolyás teljesen normális dolog, a narancssárgasága el fog múlni.

Ha jelentkezne esetleg viszketés, csípés, büdös lenne a folyásod, akkor viszont gomba lehet, ami vagy fertőzéstől van, vagy hüvely PH felborulástól.

Ebben az esetben vásárolj Canestent hüvely kúppal és 3-4 nap alat elmulasztja.

2013. aug. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szúrás, fájdalom és a "szokásos" folyás jellegének megváltozása orvost igényel. Irányelvnek jó ez: hogyha fáj, orvos; hogyha a folyás színes vagy szagos, vagy több a szokásosnál, orvos. Nemcsak gomba okozhatja a problémákat!!!, és a házi kezeléssel gyakran csak jobban elrontják a dolgokat! Szerintem 1 orvosnál tett látogatást mindenkinek meg kéne érjen az "ottani" egészség!
2013. aug. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!