Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A parajelenségek című film...

A parajelenségek című film igaz történet? Mert a film előtt nem hangzott el, h az lenne, de a végén bemondanak olyat ami arra utal, h igaz történet! Szerintem elég ijesztő volt, alig tudtam ma éjjel elaludni!

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Helo!


Nem. Nyilvan vettek alapul törteneteket, amikböl van egy rakat, de a film NEM igaz törtenet alapjan keszült.


Lehet egyebkent, hogy ha az alapjan csinaljak, akar ijesztö is lehetett volna - legalabb egy kicsit, de ez az en velemenyem, ugy hogy csinjan a pirosakkal :P.

2012. dec. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj, pedig olyan élethűnek tűnt! Nem hiszek az ilyenekbe, mondjuk sokan azt állítják, h van ördög, (ördögűzés című film, ami állítólag igaz történet!) A démon dolog még hihetetlenebb! Ohh neked már látom van épp elég pontot majdnem 100%-ék, de nem adok pirosat, ne aggódj!
2012. dec. 26. 13:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Nos, az ördögüzes azert mas dolog. Rengeteg film, könyv van a temaba es bizony rengeteg kerdest vet fel. Sok szol ellene, de szamomra - ez megitn csak az en velemenyem - több mellette, szoval en valamilyen szinten elfogadom, hogy illöek legyünk, "hiszek benne".

Ahogy a parajelensegekhez hasonlo dolgoknak is szerintem van alapja. Ha nincs, ugyis kdierül majd egyszer, addig meg mindeki döntse el, mit hogy tart ugyebar.

2012. dec. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, tényleg igazad volt, csak kitalált! És nem is olyan jó a film 3-k része, mondjuk nem tudtam végignézni, csak részleteket tudtam megtekinteni!
2012. dec. 27. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!