Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombára ez jó? 15/L

Hüvelygombára ez jó? 15/L

Figyelt kérdés

Canesten krém+hüvelykúp, grapefruit cseppet teszek minden innivalómba, mert gombaölő. Teafaolaj+grapefruitot csepegtetek vattára amit egy 20 percre ráteszek a problémás részre. Nem eszek édességet, meg kenyérféléket is elkerülöm, és levendula olajat fogok venni mert arról olvastam hogy jó, és lavorba vízbe csepegtetek majd azt meg teafaolajat és beleülök.

A kérdésem az.. hogy menseskor is lehet ülőfürdő meg egyebek? Mert már ígyis késik, bármikor megjöhet :/

Nem akarok egyből orvoshoz menni, de ha nem múlik két hét múlva orvoshoz megyek.



2013. aug. 15. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez így jónak hangzik. Arra figyelj, hogy a grapefruit cseppet nem szabad hígítatlanul használni. Menzesz alatt nem ajánlott az ülőfürdő és a Canestent sem használhatod alatta.
2013. aug. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

én meg pont azt mondom, hogy az állapotod 2 hét múlva már súlyosabb lehet, felszálló fertőzéssel, gyulladással

emellett mi van, ha pont olyan kórságod van, amire nem hat a Canesten, vagy éppen rezisztenssé teszi és többet ártasz vele, mint amennyit használ? A doki kitenyészti (mármint tenyésztésre küldi) és a megfelelő gyógyszert fogod kapni. Előbb túl leszel rajta és biztos lehetsz benne, hogy jó volt a kezelés.

2013. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Akkor menses alatt majd csak iszom a grapefruitot, és köszi hogy szólsz, én használtam volna hígitatlanul.

Ma a teámba tettem teafaolajat, de olyan lett tyűhűűű!!! Még az öngyilkos sem inná meg :D

2013. aug. 15. 20:05
 4/12 A kérdező kommentje:
Okéé csak anya úgy dolgozik, hogy pont nincs itthon azokon a napokon amikor a nőgyógyászat van, illetve a tini ambulancia. Két hét múlva meg új beosztása lesz, és akkor úgy fogja hogy elmehessünk.
2013. aug. 15. 20:07
 5/12 anonim ***** válasza:
36%

Igaz, nőgyógy témában nem vagyok otthon. A barátnőmtől tudom ezeket :D

Ő PEVARYL-t szokott venni, és gyorsan helyrejön tőle. A levendulaolajal vigyázz, de főleg a teafaolajjal.


19F

2013. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Jobb lenne ha minél előbb mennél orvoshoz, mert akkor könnyebb gyógyítani ha hamarabb mész el.
2013. aug. 16. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13%
Semmi gond, nyugi, nyugodtan használd a Canestent, el fog múlni tőle!
2013. aug. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Anyud nélkül is nyugodtan elmehetsz a nőgyógyászhoz. Szerintem el kéne menned.
2013. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%
Canesten krém plusz kúp meg kellene, hogy oldja.
2013. aug. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
teafaolajat nem is szabad lenyelni, csak öblögetni vele ha pl ínygyulladásod van :))
2013. aug. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!