Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menses! Ápril.19. én volt de...

Menses! Ápril.19. én volt de csak 1x aznap. Utánna lévő nap meg nem. Májusba 1x se volt hanem jun.12. én volt de akkor már rendes 5 napos. Utánna jul.6. án akkor is most meg aug.2. án kellet volna hogy megjöjjön most meg már augusztus 15. e van?

Figyelt kérdés
13 éves vagyook nem szedek semmi gyócert. Miért nem jön meg?

2013. aug. 15. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem állt be még rendszeresre, a szervezeted még csak most "szoktatja magát", ha kimarad pár hónap 1-2 nem kell aggódni, ilyenkor normális. 1 év után majd rendszeres lesz.

Ha 3-4 hónapnál tovább kimarad, azért beszélj nővérrel, anyuddal, vagy valami felnőttel akiben bízol, azért az már nem biztos, hogy olyan jó.

Semmi aggodalom, ez normális! :)

2013. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, még nagyon fiatal vagy. Kell akár 2-3 év is mire rendszeres lesz a menstruáció.
2013. aug. 16. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, ez normális, majd 17 éves korodra beáll.
2013. aug. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj sincs ezzel még, majd normális lesz ez 17 éves korod körül.
2013. aug. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért mert még nagyon fiatal vagy és ebben akorban ez teljesen normális még így.

17 18 éves korodra kellene ennek szabályossá válnia, ha esetleg addigra se változna, akkor orvoshoz kellene menned majd.

2013. aug. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!