Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Augusztus 4-én voltam együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Augusztus 4-én voltam együtt a barátommal, védekeztünk, de az óvszer kiszakadt. Elméletben nem volt peteérésem aznap, mert a ciklusaim szabályosak, most aug.10-én kellett volna megjönnie, de még ma sincs nyoma. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
+ Július végén volt egy hosszú repülőutam, nem tudom ez okozhat-e késést.
2010. aug. 11. 19:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

50% esélyed van rá, ezért inkább hogy biztosra menj, vegyél egy terhességi tesztet, egyszer már én is vettem, és szerencsére kék lett, azaz negatív lett! ;)


24/N

2010. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
54%
Ha kiszakadt az óvszer, remélem volt annyi eszed, hogy bevettél egy 72 órásat. Ha nem, akkor magadra vess, ha terhes vagy.
2010. aug. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: köszönöm!


Második válaszoló: Idejében észrevettük, ezért nem belém ment el.

2010. aug. 11. 19:16
 4/24 anonim ***** válasza:
71%
Attól, hogy nem benned ment el, teherbe eshettél az előváladéktól is, ha kiszakadt az óvszer. Nagyon tájékozott vagy, látom.
2010. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Az előváladék csak nagyon ritkán tartalmaz életképes spermiumokat... Pl. ha a partner előtte önkielégítést végzett, vagy ha már nem az első szexuális aktus volt. Egyik sem történt meg előtte.
2010. aug. 11. 19:27
 6/24 anonim ***** válasza:
57%
Oké, ahogy gondolod, de ha ilyen felelőtlen vagy, ne ide gyere panaszkodni, hogy nem jött meg.
2010. aug. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
42%

Szívesen. Aztán majd írd meg, hogy milyen lett a teszt!

Ne is foglalkozz azokkal, akik itt így leosztottak, mivel gondolom ők még sosem voltak ilyen helyzetben!

Üdv!


24/N

2010. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Megírom.


Az ilyen "okoskodó" emberek nyilván azt hiszik, hogy kis csitri vagyok még, pedig elmúltam 23 éves, és felelőtlen sem vagyok. Most először történt velem ilyen baleset. :(

2010. aug. 11. 20:06
 9/24 anonim ***** válasza:
40%
Én vagyok megint, aki "oltogatott". Nem, velem még valóban nem történt olyan, hogy emiatt paráznom kellett volna, mert amikor észrevettük, hogy elszakadt a gumi, azonnal abbahagytuk a dolgot (na jó, végül is kézzel befejeztük, de ez más téma), másnap pedig az első dolgom az volt, hogy vegyek egy 72 órásat. Ha tényleg nem lennél felelőtlen, te se kockáztattál volna, hanem bevetted volna a tablettát és nem kéne itt sírnod. A felelősség nem a korral jár. Én 17 évesen szexeltem először, most 18 éves "kis csitri" vagyok, de el se tudnám képzelni, hogy egy óvszeres baleset után ne vegyek be 72 órásat (szerencsére eddig csak egyszer volt rá szükség), mert nem csak úgy elkezdtem dugni, hanem előtte tájékozódtam, és nem fogom megkockáztatni, hogy 100, 1000 vagy 10000 nő közül pont én legyek az az egy, aki teherbe esik a statisztika alapján. Amíg egy minimális esély is van a nem kívánt terhességre, addig védekezni kell. Úgyhogy hiába jössz itt nekem a 23 éveddel, meg hogy nem vagy felelőtlen, igenis az vagy.
2010. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
43%
utolsó 18 éves nem csitri. nem kell a kérdezőt minősíteni. jól tette, h nem vett be 72 órásat, ismeri a testét, szabályos a ciklusa, szóval tisztába van a szervezetével, és tudja valószínű azt is, hogy a 72 órás tabi mivel jár. ha te 18 évesen már vetél be, te is tudhatnád, hogy mit jelent a szervezetnek. és igen időbe észrevették, azt is leírta. nem tudom, nem olvasod el mit írt? kérdező vegyél egy tesztet, az bíztosat mutat
2010. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!