Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha safeguard szappannal mosom...

Ha safeguard szappannal mosom az intim részeim az lehet rossz?

Figyelt kérdés
Úgy tudom az ilyen fertőtlenítő hatású, de ugyanakkor lehet épp ezért rossz.
2009. okt. 28. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább intim mosakodót használj szerintem, annak a Ph-értéke megfelel az intim szféra igényeinek.
2009. okt. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Van intim mosakodógél már 250 ft-ért. De babaszappan is jobb!
2009. okt. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De miért jobb a babaszappan akkor már?
2009. okt. 28. 14:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! A safeguard valóban fertőtlenítő ezért nem ajánlott még fürdéshez sem használni. Ezt legegyszerűbben úgy lehet elmagyarázni, hogy vannak jó baktériumok, amelyekre szükséged van és vannak rossz baktériumok, amelyek tulajdonképpen egy egészséges szervezetre szinte ártalmatlanok. Namost egy fertőtlenítő mindent eltávolít, azokat is amelyekre szükség van. Gyengíti a szervezet ellenálló képességét. Főleg az intim területeknél válthat ez ki negatív hatást. Szóval a safeguard szappant csakis kézmosásra használd, és arra is ajánlatosabb időnként mást használni, megfelelően tisztítanak a sima szappanok is, legyen az babaszappan, amo vagy bármi egyéb. Valóban az intim lemosó a legjobb, de a sima szappannal sem ártasz annyit, mint a fertőtlenítő hatású szappanokkal. Remélem tudtam segíteni!
2009. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, köszönöm a válaszokat:)
2009. okt. 28. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!