Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A (baba) szappannal való...

A (baba) szappannal való arcmosás akkor most jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
össze vissza írnak mindent mindenhol.. akkor most jó a pattis (zsíros) bőrre ha reggel-este baba szappannal megmosom?:/
2011. aug. 27. 19:29
 1/8 anonim válasza:
100%
a szappan szárítja, inkább hidratáld és speciális pattanás elleni krémmel, esetleg tonikkal tisztítsd naponta többször:)
2011. aug. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
reggel este arctisztítozok, tonikozok, kenem értelmes krémmel, arcpakolás heti 2×, cinkes rázókeverék, néha b-vitamin.. de nem javul-.-
2011. aug. 27. 19:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Minden szappan szárít, aztán csak még problémás lesz a bőröd.

Viszont tudok ajánlani egy nagyon jó házi bőrápolót.Egy üveg patikai tiszta alkoholba (kb 50 grammnyi 70%-os kellene)tegyél egy maréknyi friss fehérliliom szirmot, áztasd benne pár napig, azután használható.Vattára öntesz a szerből és átkened vele az arcodat.Én is ezt használtam és semmi más nem volt ennyire hasznos a bőrömnek.

A virágszirmokat nem muszáj kiszedni az üvegből, bármeddig benne hagyhatod.

2011. aug. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha a babaszappan ártana, szárítana akkor a babák sem használhatnák. de a babaszappan a legjobb, és tökéletes reggeli, esti arctisztításhoz.
2011. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

akkor megint csak nem tudom.__.

és fehérliliom szirmot hol találok ? O.O

és ez mennyire használt neked?:o

2011. aug. 27. 21:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, fehér liliomot én a piacon áruló nénikéktől szoktam beszerezni, vagy ismerőstől, akinek van a kertben.Elég sokan tartanak a kertben ilyen virágot, nem egy ritka növény,bár nem tudom pontosan , mikor nyílik, lehet, hogy már lement a szezonja....Vagy vehetsz virágárusnál is, de akkor feltétlenül kérdezd meg, nem-e permetezték, mert permetes nem jó.Nekem használt, teljesen eltüntette a pattanásokat, nagyon szépen rendbe hozta a bőröm.Üde, friss és sima lesz az arcbőr tőle.
2011. aug. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

értem. majd akkor lehet megpróbálom ezt a módszert is, köszi:)

bár már most is így kérdezgettem ismerősöktől, csomóan használnak szappant.. :c

2011. aug. 27. 23:17
 8/8 anonim válasza:
nyugodtan mossál arcot szappannal, az lemossa a zsírt, én is szappannal mosok, fekete iszap szappanom van, bioboltba tudsz venni, vagy kénszappan az olcsó is :)
2012. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!