Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyászom szerint ezzel...

A nőgyógyászom szerint ezzel még később problémám lessz, mit érthetett ezalatt? :S

Figyelt kérdés
8 hónap alatt minimum 4 szer kaptam el hüvelyi fertőzést, volt úgy hogy egyszerre kettőt is (trichomonas és humán papilloma virust)
2013. aug. 16. 19:23
 1/5 Smilo válasza:
89%
Azt, hogy a későbbiekben is elő fognak jönni ezek a fertőzések. Exemnél ugyan ez volt a helyzet.
2013. aug. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A gyakori fertőzések okozhatnak akár petevezeték elzáródást is. Ez az egyik. A másik dolog, hogy a HPV nem mindig múlik el, sőt, ha olyan formáját sikerült elkapnod, akkor még akár méhnyakrákot is okozhat, ha nem jársz el rendesen szűrésre.


Arról nem is beszélve, hogy ha ennyiszer van fertőzésed, ráadásul tipikusan olyanok, amelyek szexuális úton terjednek, az eléggé arra utal, hogy kissé felelőtlen szexuális életet élsz, amiből később gondjaid lehetnek.


Kicsit nagyobb hangsúlyt fektess a betegségek elleni védekezésre, vagy jobban válogasd meg a partnereid.

2013. aug. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Erősítsd meg az immunrendszeredet gyógynövényekkel, természetes alapú vitaminokkal.Ezzel megelőzhetsz sok problémát.
2013. aug. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Immunrendszeredet kellene erősítened. Szedj vitaminokat, multivitamint, de C vitamint mindenképp.
2013. aug. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jobban válogassam meg a partnereimet?életem során 2 férfival voltam együtt,a másodikkal má majdnem 9 honapja vagyok együtt,szóval szerintem nem ezzel van a gond...vitaminokat minadennap szedek,vizben oldódó c vitamint,kalciumot,magnéziumot és multivitamint is iszom +spektrumot szedek.az orvosom aztmondta hogy ezeket a fertőzéseket óvszeren keresztül is elkaphatom.
2013. aug. 18. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!