Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 és fél éves vagyok és még...

14 és fél éves vagyok és még nem jött meg a menstruációm. Nagyjából 1 éve minden nap van fehér folyásom. Baj?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, mert körülöttem már mindenkinek megjött és én így eléggé éretlennek tűnök. A mellem is későn kezdett el nőni.Körülbelül még hány hónap év mire megjön?

2013. aug. 17. 20:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Kb. ebben a korban már valóban menstruálni szoktak a lányok, de van, akinél 15 éves korában kezdődik. Javaslom, hogy fordulj a családorvoshoz. De Édesanyáddal nőgyógyászhoz is fordulhatsz a problémáddal, hogy megnyugodj. Lehet, hogy egyszerűen későn érő vagy.
2013. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.:)
2013. aug. 17. 20:31
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb. 2 éve van fehérfolyásom, mensim meg nem! De tegap NAGYON erős volt, lehet, hogy hamarosan megjön.

12/l

2013. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is 14 és fél voltam mikor először megjött.A cicim is csak 12-13 éves koromban kezdett nőni. Nem aggódtam emiatt, későn értem.

Ha folyásod van meg már szőrösödik a nunid akkor hamarosan várható.

De ha nagyon aggódsz, beszélj anyukáddal.

2013. aug. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 4-es hozzászóló!

A fehérfolyás soha nem normális. Lehetséges, hogy vérszegény vagy, vashiányod van. Érdemes lenne ezzel családorvoshoz fordulnod.

2013. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Kedves Utolsó! Én több helyen is azt olvastam, hogy a fehér folyás elég sokaknál jelentkezik az első menstruáció előtt. Ezek szerint ez nem normális?

2013. aug. 17. 20:50
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
De normális! 3-mas vagyok. Vashiányom, meg bármi másom nincs, szülei orvosok, szóval...
2013. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

4-es vagyok.


Minden nőnek van/lesz hüvelyváladéka ami természetes öntisztuló folyamat.

De ha nem hisztek nekem akkor tessék:

[link]

2013. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Amíg nem kellemetlen szagú a folyás és semmi tünet nincs, addig normális. De ne versenyezzetek már azon, hogy ki mikor menstruál. Senki nem tehet arról, hogy milyen ütemben fejlődik, és egy testileg érettebb lány sem lesz értékesebb, később fejlődő társainál!
2013. aug. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az 5-ös baromságot beszél. Minimális folyása mindenkinek van, ez így természetes, semmi köze a vérszegénységhez. Néha el sem hiszem, hogy ezek az emberek a 21. században élnek...


Nincs veled semmi baj kérdező. Kicsit később indult meg a nemi érésed, de ez is normális, nem vagyunk egyformák. Szerintem nemsokára meg fog jönni, ne aggódj, Akkor kell orvoshoz menni, ha még 16 évesen sem jelentkezik. Minden rendben van, ne aggódj.

2013. aug. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!