Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér folyás! Amióta az...

Fehér folyás! Amióta az eszemet tudom, nagyon bő, tisztasági betét nélkül sztem még a gatyám is átázna. Általában a menzesz előtt máfél-2 héttel van! Normális? V keressek fel vmi orvost? (az állaga, színe, szaga norm. , csak a mennyisége nem-sztem)

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan felkereshetsz egy orvost, de ha mindig is így volt, szerintem nem kéne aggódnod. Én is használok minden nap tisztasági betétet és bizony én se nagyon bírnám nélküle, de ha nincs fura szaga vagy színe vagy nem viszketsz stb, akkor nem kell miatta aggódni.
2009. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell aggódnod emiatt, sokkal több hölgy "szenved" ettől a problémától, mint gondolnád.

Az egyik kolléganőm is így van, neki olyan sok, hogy a kritikusabb napokon rendes betétet hord. Fiatal korában is ez volt, azt mondták neki, majd a szülés rendbe hozza. Azóta már kamaszok a gyerekei, a folyás maradt ugyanolyan mennyiségű. A nőgyógyász sem tud vele mit kezdeni, szervi probléma, fertőzés nincs. Úgyhogy, marad a betét.

Max. homeopátiás bogyót kereshetsz rá...

2009. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló cipőben járok, azzal a különbséggel hogy nekem akkor lett igazán rengeteg miután fog.gátló tabit kezdtem szedni. Nálam sincsen semmilyen fertőzés, az orvos semmi rendelleneset nem talált. A biztonság kedvéért elmehetsz megnézetni magad, de ha nincs semmi gond akkor ez van. Van akinek alkatilag bővebb a folyása.
2009. nov. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!