Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jött meg? Lent

Miért nem jött meg? Lent

Figyelt kérdés

Utolsó menstruációm múlt hónap 11.én volt . Általában késik egy pár napot . Azóta még mindig nem jött meg és semmi jele sincs , hogy meg akarna jönni . Általában fáj a mellem ( ez a főbb előjele ) de most még az sem . Egyik este szúrt ( nővérem szerint ) a bal petefészkem . Nemi életet nem élek . Vagy ez teljesen normális az én koromban ?!

15/L



2013. aug. 19. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Teljesen normális ez még a te korodban.

17 éves korodig hónapokra is kimaradhat, ne izgulj.

2013. aug. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat ez még tinikorodban, ne aggódj. Akkor kell orvoshoz fordulni, ha 6 hónapja nem menstruáltál. Egyébként figyeld a naptárat, ha kb. 2 hét telik el a fájdalmad után, és megjön, akkor peteérésed lehetett valóban.
2013. aug. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hú köszönöm szépen , most kicsit megnyugotam :D
2013. aug. 19. 19:49
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Első válaszoló, ezt a 17 éves kort honnan a búbánatból szeded?
2013. aug. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

pl. az első cikk a napidoktor.hu - ról:


"A kamasz lányok általában izgatottan várják az első vérzésüket - sokszor a kellemetlenségeknél jobban foglalkoztatja őket, hogy végre ők is „nagylányok” lesznek. Az első menstruáció érkezésének időpontja változó, 12-13 éves korban a legjellemzőbb a megjelenése, de van, akinél ez tolódik. Kórosnak az tekinthető, ha 8 éves kor előtt köszönt be, vagy még 18 esztendősen sem menstruál egy lány."

2013. aug. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!